Panenska blana???

Príspevok v téme: Panenska blana???
Orko

Ahojte... Chcel by som Vas popytat o radu...

S priatelkou sme spolu uz rok.. Nikdy sme sa nenahlili so sexom.. a ani sme nemali na to priestor... Niekedy doslo k tomu, ze som jej tam vopchal prst.. ale aj to ju bolelo.. Dnes sme sa k tomu dostali, a ked som to do nej strcil strasne ju to bolelo... Necakal som nic ine.. Ked ju to bolelo pri prostredniku.. Ale neviete mi poradit, ak jej roztrhnem tu panensku blanu ( my sme s tym rpestali, pretoze ju to bolelo.(( aa ja som mal pocit, ze ju mucim tak.. )asi bude tiect aj krv.. A bude ju to boliet... ale neviete mi poradit, ci ta krv sa zrazi sama a prestane tiect?? aa po akom dlhom case ju to prestane boliet?? uzije si aj ten prvy sex alebo...

A ako to roztrhnut? Jednoducho raz silno prirazit alebo ju tam mucit a po troske pomalicky??.(
Dakujem Vam velmi pekne za rady

radim.....

no vy tri mudre hlavy, preco by si nemohla uzit prvy sex? V pohode sa to da uzit si to.

Orko: treba blanu roztrhnut jednym prudkym pohybom, vtedy to zaboli a potom uz nic nebude boliet. Krvi by nemalo byt vela a samozrejme ze prestane tiect sama. A tiez treba aby bola uvolnena.

vanesssa

chlapče zlaty pokial nevieš take zakladne veci ako to že prvy sex si baba nikdy neužije čo ti budeme vypravat.a prosim ta kašli zatial na sex lebo podla tvojho pisania ani ona na take niečo neni ešte pripravena!!!!