Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Ojka, verím ti, ja som taký večný študent a stále sa neviem dopracovať k nejakému poriadnemu písmenku pred menom:-)
Som zo západného Sl., takže je tu o kúsok teplejšie ako u teba:-) Som behala v tričku po dvore, už som jak Lost:-)

david23

ojka, bakalárku som mal hneď hotovú, ale teraz v tejto diplomovke mám kvázi terénny výskum, čo je tak na 2 týždne a urýchliť sa nedá. Mám nervy na tú moju školiteľku, že je nemotorná a všetko jej dlho trvá, ale už mám aspoň schválený koncept a to som ju uplácal ešte bonboniérami, nech už sa do toho pozrie.

ojka

stíhaš, čo by si nestíhal, ked si na čo človek sadne a sedí, tak to pôjde... najťažšie je len rozpísať sa, uvidíš, že to bude v pohode.... však i na písanie bakalárky sme nemali nejak moc času (:

ojka

deadline na odovzdanie ZP na katedru je "až" 4.5, ale to už aby si mal na začiatku apríla už verziu odklapnutú, chápeš, ešte sa to nahrava do systemu, a treba to zviazať.... čiže ja celkovo také, že to rýchlo ubehne (:

ojka

slnečnica a teba som sa už pýtala odkiaľ si? to ma napadlo v súvislosti s tým slniečkom, lebo tu je tiež krásne, ale určite nie tak teplo ako niekde na juhu, či západe (:

david23

ojka veď aj u nás pýtali, len sme to nikto nedodali:-))) a odovzdávate kedy? vtedy ako my? 17.4.? Inak ten čas hrozne letí, keby som aspoň popri tom seminárky nemusel písať... a oponenta si hľadáš sama?

ojka

slnečnica ((: dakujeeeeeem, prebnené noci majú konečne svoj výsledok :D joj, keby som mohla skákať, tak skáčem aj tri metre :D ale ešte je predčasne sa radovať, ako vravím, ešte mi to musí schváliť/zdžubať vedúca :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ešte nespíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk