Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka

hodinka poobedňajšieho spánku vraj prospieva zdraviu i kráse, tak ti to, system, schvaľujem :D to by som mala asi i sebe naordinovať :D
ale najprv prepni réžim uplne a až potom bude poobedňajší šlofík ((((:
tak teda čau čau a peknú nedeľu prajem

system

ojka o 8 nevstanem ani keby som neviem co robil :D teda vstanem ale cca o 2 hej si dam slofika bo nebudem vladat das do 6 vecera :D tak to robim ked mam skororano (1x do tyzdna) matiku, vstanem skoro ale poobede dospim :D no nic, idem sladke sny :P bingy see you :D

ojka

bingham, bruuuu noc ti prajem (:
system, no jo, je to sila zvyku, ale tak vážne skus rano tak vstavať (skôr), a určite nebudeš tak dlho ponocovať (; tak pekné sny a bru noc i tebe ((:

system

ja viem ze mam cely den po..sraty :D kym sa najem umyjem, tak je uz vecer :D ale tak som zvyknuty, teda bezne chodim okolo 1 - 2 spat a vstavam o 11 - pol 12 :P to sa este da. to len teraz tak namna doslo :) ale pojdem uz pomalicky :D

ojka

ach, no jasné, celé doobedie potom prespíš :D
skús teraz tak zaspať, a davaj budika na ôsmu :DD uvidíš, že zajtra večer budeš spať možno jak bábo :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.