Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cardio magazín je už na trhu

Po skúšobnom nultom čísle dvojmesačníka Cardio magazín sa dostáva do predaja jeho prvé číslo, ktoré pokrstili pacient aj lekár – herec Michal Dočolomanský a významný slovenský kardiochirurg prof. Viliam Fischer, ktorý M. Dočolomanského operoval. Cardio magazín, nad ktorého odbornou stránkou bude mať dohľad práve V. Fischer, prednosta Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb v Bratislave, je jediný svojho druhu na Slovensku.

Chceli sme, aby si ľudia, ktorých sa problémy spojené s kardiovaskulárnymi chorobami týkajú – či už ich samotných, alebo ich blízkych, našli všetky dostupné informácie a aby im hlavne porozumeli,“ povedal riaditeľ agentúry Svetlonos, ktorá časopis vydáva, Radoslav Herda.

Cardio magazín chce pomôcť čitateľom vyhnúť sa infarktu, cievnej mozgovej príhode, ustrážiť si správne hodnoty krvného tlaku a cholesterolu a účinne bojovať s fajčením a obezitou.

Každé číslo detailnejšie rozoberá jednu tému, aktuálne je to hypertenzia, v nultom čísleto bol infarkt myokardu. „Úlohou časopisu však je však aj zabaviť sa a pozerať sa na problémy s nadhľadom,“ tvrdí šéfredaktorka časopisu Dobroslava Krajačičová.

Cardio magazín - nový časopis pre liečbu a prevenciu

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať