Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Esthetic získal certifikát Slovak Gold

Súkromná klinika plastickej chirurgie, estetickej dermatológie a laserovej medicíny Esthetic, s.r.o., získala ako jediná služba svojho druhu prestížny certifikát Slovak Gold.

Za tento úspech vďačí jedinečnej kombinácii najnovších medicínskych metód a postupov, špičkového prístrojového vybavenia a materiálno-technického zabezpečenia a vysokej odbornosti a kvality stáleho tímu lekárov a zdravotných sestier a externých spolupracovníkov.

„Získanie certifikátu kvality Nadácie Slovak Gold v oblasti Plastická a estetická chirurgia, estetická dermatológia a laserová medicína vnímame nielen ako určitý druh odborného ohodnotenia a preverenia úrovne našej niekoľkoročnej práce, ale predovšetkým ako záväzok do budúcnosti – šancu na ďalšie a neustále zlepšovanie a inovovanie, ktoré sú nielen v oblasti nášho pôsobenia hlavným predpokladom úspechu, spokojnosti klientov a v neposlednom rade i vlastného pocitu uspokojenia z dosiahnutých výsledkov,“ povedala riaditeľka kliniky Dr. Alexandra Novotná. Ako dodala, je hrdá na svoj tím, ktorý jej pomohol vybudovať špičkové pracovisko s nadštandardnými službami a v pomerne krátkom čase obsadiť jedno z popredných miest na slovenskom trhu. Široké spektrum služieb a zákrokov na najvyššej úrovni zabezpečuje vysoko profesionálny kolektív lekárov a sestier s dlhoročnými skúsenosťami. „Naším prvoradým cieľom je pacientom poskytnúť nadštandardnú starostlivosť, príjemné prostredie a maximálnu diskrétnosť. Ďalším špecifikom našej kliniky je úzka špecializácia lekárov a odborná spolupráca s pracoviskami doma i v zahraničí. Každý lekár vykonáva určitý druh operácií a zákrokov, pravidelne navštevuje svetové kongresy a používa najnovšie metódy. To nám umožňuje ponúknuť služby, ktoré sú unikátne nielen na Slovensku, ale aj v celej strednej Európe,“ dodala A. Novotná.

ESTHETIC, súkromná klinika plastickej chirurgie, estetickej dermatológie a laserovej medicíny, vznikla v roku 2006 a sídli v centre Bratislavy v historických priestoroch prvej klinky plastickej chirurgie na Slovensku. V moderne zrekonštruovaných priestoroch tím skúsených odborníkov – lekárov i sestier, ponúka celé spektrum zdravotných zákrokov v súlade s najnovšími medicínskymi poznatkami. Moderne zariadená operačná sála a najnovšie typy laserov najprestížnejšej svetovej značky umožňujú unikátnu kombináciu klasických plasticko-chirurgických a najmodernejších laserových techník a ďalších esteticko-korekčných postupov individuálne prispôsobených pre individuálne potreby klientov. Súkromná klinika Esthetic je certifikovaným pracoviskom na aplikáciu botulotoxínu a dermálnych implantátov a školiacim strediskom pre lekárov z celého Slovenska.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať