Jedinečná možnosť: Zober Bártu na rande!

Túžite ísť na rande s Henrietou Mickovičovou? Stretnúť sa s Alexandrom Bártom? Alebo si posedieť v kaviarni a podebatovať s Adym Hajdu? Môžte!

Ľudia Ľuďom - Zbaľ Alexandra Bártu Zdroj foto: ĽudiaĽuďom.sk

Môžte! Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk v spolupráci z Bilingválnym gymnáziom C.S.Lewisa spúšťa benefičné aukcie, v ktorých si môžete vydražiť zážitky s vašimi obľúbenými hercami.

Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk spušťa vianočnú kampaň 24 benefičných elektronických aukcií, v ktorých si môžete vydražiť stretnutia s osobnosťami, zaujímavé darčeky a rôzne zážitky. „Tohtoročný adventný kalendár sa od minuloročného trošku líši. S podporou Bilingválneho gymnázia C.S.Lewisa sme v rámci vianočnej kampane spustili tri extrémne zaujímavé aukcie, z ktorých výťažok použije gymnázium na projekt Prvého integrovaného bezbariérového gymnázia,“ vysvetlila PR manažérka ĽudiaĽuďom.sk Natália Báreková.

Gymnázium sa chce priblížiť a byť prístupné aj pre deti s hendikepom „Chceli by sme, aby sa naša škola stala miestom, kde môžu študovať aj mladí ľudia so špeciálnymi potrebami, resp. so zdravotným znevýhodnením. Preto by sme ju radi premenili na bezbariérovú - dostupnú pre všetkých,“ opisuje cieľ projektu riaditeľ gymnázia Dušan Jaura.

Projekt gymnázia sa rozhodli podporiť aj osobnosti slovenského šoubiznisu, herci Henrieta Mickovičová, Alexander Bárta a Ady Hajdu. Do aukcií pritom ponúkli sami seba. Vydražiť si môžete rande s jedným z nich! „Benefičné aukcie prebiehajú celý december, každá sa môže dražiť šesť dní a sto percentný výťažok poputuje gymnáziu,“ hovorí Báreková. Ak teda túžite spoznať hercov osobne a zažiť stretnutie, na ktoré nezabudnete, zapojte sa do aukcií na advent.ludialudom.sk.

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.