12 chutných valentínskych prekvapení pre vašu lásku

Tento rok plánuje až 66 percent Slovákov oslavovať Valentín. Medzi najobľúbenejšie darčeky patria už tradične kvety, sladkosti, romantická večera. Ak však chcete byť tentokrát originálnejší, máme pre vás niekoľko jednoduchých tipov, ako prekvapiť. Stačí byť kreatívny a použiť tie správne ingrediencie.
12 chutných valentínskych prekvapení pre vašu lásku

Boredpanda.com | Zdroj: súkr.archív

Podľa webovej stránky picodi.com minie priemerný Slovák na valentínsky darček v priemere 57 eur. Muži minú na darčeky približne o 19 eur viac ako ženy: 67 eur verzus 48 eur.

75% ľudí plánuje kúpiť darček svojej polovičke a 20% nezadaných ľudí plánuje vyznať počas Valentína svoju lásku. Nemusíte však minúť "majland", aby ste niekomu dokázali, že ho máte radi. Presvedčí vás nasledujúca fotogaléria, ktorá okrem iného potvrdí aj známy výrok:

"Láska prechádza cez žalúdok."


Pozrite si tiež:

4 zdravé dobroty nielen na Valentína

Kovalickova

MY MAME NA VALENTINA RITUAL JA NIECO NAVARIM A MANZEL KUPI NA SUPERLOVE NEJAKU NOVU ZABAVKU A TENTO ROK TO BOLO UPLNE PEREKTNE JA SOM NACHYSTALA SUSHI A DALA SOM SI HO NA TELO AKO SAMANTHA V SEXE V MESTE A BOLO TO SUPER A ZA ODMENU SOM DOSTALA VYHRIEVANY MAKKULINKY VIBRATOR V BORDOVEJ UPLNE UZASNY

ivanuska265

mnam, sushi tiež som spravila a ešte okrem toho dostal aj dreveneho motýlika. Vyzera úžasne a asi si ho objednam i ja, lebo sa mi veeelmi pači

Emma3

To vyuerá brutálne dobre, oh, aj keď už neni valentín, tak musím povedať priateľovi nech ma niečim takým "prekvapí" :D