Jar nám klope na dvere – je čas zažiariť! 3 tipy pre ženy, ako rozkvitnúť

Jar je obdobie, kedy všetko začína kvitnúť a zobúdzať sa po dlhej zime. Neplatí to len v prírode, ale aj pre nás ľudí, ktorí sa potrebujeme v tomto období naštartovať . Na prvý pohľad sa to môže zdať náročné, ale stačí pár zaručených rád a pôjde to ľahko.
jarné tipy pre ženy

Zdroj: Pixabay.com

Počas zimy a hlavne na konci roka všetko prehodnocujeme, v čom sme sa posunuli, čo nám daný rok dal či vzal a hlavne, čo by sme chceli v tom budúcom zmeniť.

Jarná sezóna je ideálna na to, aby sme prijali novú energiu, nechali rozkvitnúť nielen naše príbytky, ale aj duše a zmenili to, čo sme si na konci roka predsavzali.

Tip 1: Premeňte domov na rozkvitnutú lúku

Domov je miesto, kde sa vždy vraciame a mali by sme sa tam cítiť pokojne a hlavne harmonicky. Veľkú úlohu v tomto zohrávajú farby a doplnky, ktoré náš príbytok zdobia.

Ako sa vraví, novú energiu človek najviac čerpá z prírody a to si viete navodiť aj vo svojom bývaní či už prostredníctvom farieb alebo sezónnych kvetov.

Prineste si domov jar! Naturálne, zemité či tehlové farby sú aktuálne in a dodajú nielen interiéru, ale aj vám nový nádych, ktorý potrebujete.

Tip 2: Pohľad cez ružové okuliare

Keď sa človek pozerá cez ružové okuliare, vníma svet ako lepšie miesto na život. Všetko je pozitívnejšie, krajšie, milšie, no nedá sa s ružovými okuliarmi chodiť neustále. I

deálne je dostať sa do vnútornej pohody tak, že vy sa stanete ružovými okuliarmi. Keď sa na vás druhí pozrú budú vidieť nielen rozžiarenú dušu, ale aj vašu tvár plnú energie. Ako to dosiahnuť? Veľmi jednoducho!

Základná krása a energická charizma vyžaruje z nášho vnútra. Avšak dopomôcť tomu aj z vonku môže každá z nás. Prvý krok je tá najlepšia investícia a to do seba.

Často uprednostňujete iných, aby ste ich potešili maličkosťami? Milé dámy, už stačilo! Teraz ste na rade vy!

Možno vaša peňaženka bude na prvý pohľad ľahšia, no nemusíte sa hneď chytať za hlavu, pretože je to investícia na niekoľko rokov dopredu.

Stačí vám doma pár pomocníkov, ktoré vašu pleť obnovia a naplnia energiou. Dodajú vám sebavedomie - vaša duša bude plesať, ušetríte svoj čas návštevami u kozmetičky a naša planéta sa vám poďakuje.

Tip 3: Hodinka pokoja

Každý deň sa na nás valí množstvo povinností a to najpodstatnejšie – seba, vždy odsúvame na bok. Ruku na srdce, ktoré z vás to tak majú?

Každému dňu by sme mali dať šancu, aby sme sa pozreli do svojho vnútra, aspoň na jednu hodinku. Či už to bude pri čítaní obľúbenej knihy, pozeraní seriálu, meditovaní, cvičení alebo pri svojej obľúbenej beauty rutine.

Tá hodinka je len vaša a nenechajte sa o ňu ukrátiť. Rozžiarite tak nielen vašu dušu, ale aj vaša psychická pohoda, ktorú týmto docielite, sa vám poďakuje. Skúste to pár dní a uvidíte, že úsmev na vašej tvári bude čoraz častejšie.

Chváli tipu, ako nádherne žiarite, sa stanú rutinou a vy budete mať priestor, aj vďaka vnútornému pokoju, napĺňať všetky svoje predsavzatia.