Poradíte niekto ?

Príspevok v téme: Poradíte niekto ?
wildchild

Dobry den,potrebovala by som troška poradit.

Minuly tyžden som odpadla v škole tak som musela odstat doma,vraj vyčerpaný organizmus.

Ja však viem e to mám ako nasledok mojej bulimie a anorexie.Za posledny mesiac som schudla zo 74 na 64.

Povedala som si že ked budem doma začnem opat jest normalne a nebudem zvracat.Denne zjem okolo 4500 kj,jem iba zdravo zelenina,bielkoviny,mala sacharidov.Cvičim hodinku denne na rotopede.

Ale napriek tomu že som sa zdravo stravovala,cvičila pribrala som !!! na 71 kg,som totalne psychicky zle z toho.

Neviete mi poradit ako naučit svoj organizmus aby som už dalej nepribrala ??

Oblečenie je mi dobre zmenila sa mi velkost z 32 na 30 a 30tky nohavice dopnem aj terat,miery sa nejako nezmenily,teda vobec až na pas kde som pribrala z 65 na 69 cm

aluska

ja nehovorim ze sa ti to musi hnusit...moze sa to stat kazdej babe...ale ked napises ze jes 4500kj denne, cvicis hodinu, tak mi nepride ze chces svoj problem riesit, lebo 4500kj je dost velka podvyziva

kedze anorexia, bulimia je problem psychicky, treba to riesit s psychologom..ak sa mas aspon trochu rada a chces byt zdrava tak tam chod...to nie je hanba

joni_

ja myslim ze tvoj metabolizmus je dost rozhadzany (kvoli bulimii a anirexii) najlepsie je naozaj navstivit psychologa, lebo ide aj o psychicka problem a mozno by som este skusila nejakeho dietologa alebo niekoho kto sa zaobera stravovanim, aby ti navrhol jedalnicek - aby si mala dost zivin a zrovnal sa ti metabolizmus, aby si zo vsetkeho hned nepribrala...

wildchild

do toho som sa dostala ked som bola dost psychicky zle,ani doma to nieje najlepšie nechcem ešte prilievat olej do ohna...

určite sa tym nechcem chvalit,osobne sa mi to hnusy ako som si zničila telo...

aluska

nac sa tu chvalis ze mas anorexiu a bulimiu?myslis si ze ta bude niekto podporovat ako este nepribart?
radim ti psychologa, ako by mala navstivit kazda baba s poruchou prijmu potravy, ak nechces skoncit v nemocnici na vyzive alebo nebodaj mrtva