ako sa da zmenit?

Príspevok v téme: ako sa da zmenit?
romma

ahojte , poradte bojim sa ze ma nebude ziadny chalan chciet lebo som hambliva nesmela a menej komunikativna a este k tomu aj tucna mozno nie az tak strasne normalne a nosim okuliare ja strasne nenavidim okuliare a preto si to myslim ak ste mali alebo mate podobne problemi tak mi napiste prosim ... dakujem moc

ethel

lenka22-aerobic ja nemusím,nakolko tie zostavy nestíham...hi..ale to fitko by som mohla...ty študuješ,alebo robíš?

lenka22

hej, nemam nikoho koho by som so sebou tahala tak sa chodim do posilky mordovat sama a na aerobic sa vzdy tesim a aj tak sa tam neda rozpravat takze mi to tam nevadi :))) Chces sa pridat???

lenka22

romma, aj ja nosim okuliare a vybrala som si take nenapadne bez ramov... priatel sa naucil s tym zit a ked mi ich zacape tak mi ich aj ocisti, uz sa to dokonca aj naucil:)) a v utorok idem na vysetrenie na sosovky :) budem bez okuliarov, aj ked sa bez nich citim naha...
A k tej postave: nie kazdy chlap ma rad vychrtlu babu ktora nema "ani rici ani cici", skratka krv a mlieko... ja na sebe teraz makam v posilke a dnes som bohuzial musela odmetnut mcdonalda:((( ale som na seba hrda.
Prajem vela stastia v tvojej premene a pribezne nas tu informuj ako postupujes:)

Luke27

Pozri sa moja priatelka bola brutálne hanblivá zo začiatku sme nemohli byť sami takmer so mnou ani neprehovorila, ja som sa trápil no milujem ju a nevzdal som to časom keď sme sa oťukali tak sa jej aj jazýček rozmotal, no hanblivá ostala, no teraz je to už v pohode ešte sa hanbí no už len tak málo taká zdravá hanblivosť to je a mne sa to strašne páči keď sa hanbí je taká zlatá. je to podla mňa lepšie ak pre holku nieje všetko samozrejmé a treba ju v určitých veciach podporiť. Hanblivosť je prirodzená a krásna vlastnosť.A s priatelkou nám to drží rok a 2 týždne.teraz sa rozprávame niekolko hodín a stále máme o čom. neboj ak stretneš toho pravého komunikácia bude spočiatku ťažšia no potom pokec do neskorej noci. Musíš sa naučiť mať rada samú seba takú aká si pretože partner s tým problém mať nebude milovať ťa takú aká si. neboj všetko bude dobré. PS a postavu si môžeš zlepšiť, na koliekových korčuliach, behom... alebo vo fitku len to neprežeň