uloha chlapa v domácnosti

zuzic

mne je to tri na pat uz:D spoluziacka ma take stresy ze neviem:))) dnes nam dali prihlasky no nemam v tom jasno tak zajtra sa spytam. a co zehlit...pokial su to neni kosele tak sa da:)) ale upratovat to je pre mna horsie:))

sisssa--

ja si myslim ze monitory su jedna blbost kde vas tak dopletu ,to je vlastne vsetko o sikovnosti ,tam tak skomolia tie priklady ,ze normalne dolu klobukom pred vami ja by som urcite nepresla .A co porabam ..zachvilu idem robit nieco uzitocne ..zehlit.Jaaj to neznasam ale musim ved som uz leniva ako vos.

zuzic

pochybujem ale ved uvidime:) na strednu budem chodievat peso tak mozno aj to pomoze:) inac prave sa hrabem v tej predmonitorovej knihe ale tam su take blbosti..monitory nikdy take tazke nebyvali...inac co prave porabas?

sisssa--

Co ti na toto mozem povedat to by som ta musela vidiet ,ale urcite to nie je az take hrozne ..a uz som ti povedala ,ze pridu starosti ...stredna ...a ani nezbadas ako pojdu kilecka dole.

zuzic

nie vdaka:D ale zlate od teba:)) vies ked sa pozrem na seba poviem si ze to neni az take zle ale uznaj mam 164cm alebo 165 to neviem a 59kg...to neni normalne, ved povedz uprimne...no a vzdy mam take vycitky lebo v skole nejem a pridem domov na obed prekutrem chladnicku pravdaze sladke, a do vecera zas nic nejem lebo mam vycitky...strasne so mnou...inac ja som schudla raz tiez ale za styri dni tri styri kila ale nabrala som sest:DD

sisssa--

A preco chces zas schudnut ..prosim ta stale vymyslas..ja som schudla 3 kila ,ved aspon ta chripka bola na volaco dobra ale neboj ja to dozenim uz snorim v chladnicke co by som si dala ,ale mam chut na krupicou kasu ..mnam tak asi si spravim..nechces???

zuzic

ja tak no relaxujem a rozmyslam ako schudnut:D zas mam previnily pocit:D ale inak super:) aj mna skoro zavialo, jak sme isli zo skoly neodrhrnute schody len sme sa postavili a smykali dole no asi vies ako som potom dopadla:)) aspon bolo na co pozerat z triedy ked som sa nudila:)) a mame noveho praktikanta takze haluz bola jaj:DD inac jednu moju ucku zavialo odpadli dve pisomky:DD

sisssa--

Ahoj zuzicka nezafukalo ta?Ja som dnes bola na kontrole tak v pondelok idem konecne do prace.Juuj ale ledva som sa dostala k doktorovi ,asi cestari zaspali cesty neodhrnute a ja som skoro vbehla do jarku ..este to by mi chybalo .Ale inak je krasne co porabas ?