Mam dovod ziarlit? Je to normalne?

Príspevok v téme: Mam dovod ziarlit? Je to normalne?
Viktoria101

Rada by som si vypocula par nazorov.
S priatelom chodim 2 roky. Raz za cas pride k nemu jeho byvala na navstevu. Niekedy ide on za inou kamaratkou a idu spolu na kavu.
Hrozne na to ziarlim a nevidim v tom logiku, ked sa stretava s byvalimi!
Nepoznam nikoho,kto by toto robil ked ma svojho partnera.
Prosim je to normalne alebo nie????
Dakujem za nazory,,,

Viktoria101

Praveze jemu vobec nevadi,ked sa stretavam s kamaratmi (nie byvalimi) . On mi na to povie, ze on mi proste VERI !
A to asi ocakava aj odomna...

laloa556

nemyslím urobiť mu scénu, ale keď bude mať fajn náladu, tak sa s ním v kľude porozprávaj, povedz, že ta to trápi, a že ti tým ubližuje.. prečo sa s ňou stretáva, keď to majú ukončené..? neviem, mňa osobne by to bolelo.. to je minulosť a ja ju radšej nechávam tak..
jemu by sa páčilo, kebyže sa stretávaš s bývalým? myslím, že tiež nie..

ahoj123

ahoj....no s takam niecim by som sa stretnut nechcela,to je pre mna silna kava,neviem asi by som takeho priatela opustila :( ...samozrejme to sa mi lahko pise,ale je to moj nazor....

Viktoria101

Totiz to,ja mu moc toho nemozem povedat. Velakrat mi hovoril,ze nenavidi ziarlivostne sceny. Preto do toho uz nechcem moc rypat.
Na druhu stranu si so mnou planuje byvanie, tak ta dovera je urcite silnejsia. Lenze aj tak...ziarlivost je ziarlivost :)

laloa556

ja si tiež myslím, že to o.k. nie je.. neviem, mne osobne by sa nepáčilo, keby sa môj stretával s bývalou.. asi by som aj ja žiarlila ;-) načo sa vracať do minulosti.. ale ako som hore čítala, je to vec dôvery.. a je pravda, že ja ju mám s mojim trošku naštrbenú, možno by som mala inak iný názor..
skús sa s ním o tom porozprávať a poveďať mu v kľude, že sa ti to nepáči..

Andy79

Z pohladu muza: prave preto ze to je jeho byvala sa nemas coho bat. Ak ju raz nechal tak sa k nej nevrati (Ak sa nerozidete, potom ho bude utesovat. Ale aj tak si myslim ze by to bolo zas len na cas. Ak nebola "chemia" vtedy, tak nebude ani potom. )
Ak budes ziarlit a hovorit mu dvojzmyselne reci (ktore muz chape, ale nereaguje na ne) a naznaky ze tam nema chodit, tak to povedie ku tomu ze sa rozidete.

Ak s tym chces nieco aktivne robit, tak chod s nimi na kavu a spoznaj ju. Vela sa o priatelovi dozvies.