trávenie

[zruseny12]

www.calivita.sk
tie enzymy sa volaju DIGEST EASE...
najdes ich medzi PRODUKTAMI...
zatial musim koncit....tak sa maj krasne a pekny den prajem

laloa556

jasné, díky..

napíš stránku, tú by tu mali nechať - asi.. videla som tu kopu odporúčaných stránok, tak snáď by nemal byť problém..

[zruseny12]

mohla by som ti odporucat,ale neviem aby to niekto nebral ako reklamu...
ja ich osobne beriem/na obed,ked jem hlavne jedlo/ a som s nimi NADMIERU SPOKOJNA...
AK BUDES CHCIET MOZEM TI DAT NA NICH STRANKU...A TY SA MOZES SAMA ROZHODNUT...CI ICH VYSKUSAS,ALEBO NIE...

[zruseny12]

a este ma napadlo,ked sa citis najedena stale,tak skus ZUVACKU...ta ti trochu pohne travenie/hoci to nie je uplne riesenie,ale skusit to mozes/

laloa556

mariaa

ďakujem..
neviem si spomenúť na názov, ale cez leto som brala nejaké na podporu trávenia, ale nepomáhali :-( asi ich treba vyskúšať viac.. i keď sa mi nechce dopovať tabletkami stále :-)
vieš mi nejaké odporučiť, prosím?

laloa556

ja mám zase taký problém, že mi niekedy netrávi vôbec a som z toho zúfalá, lebo nejem ani tesne pred spaním, tam min. 3 hoďky pred.. snažím sa naraňajkovať, dať si obed, ľahkú večeru, nejaké ovocie, jogurt.. veľa pijem (nealko:)) a tiež som bola na vyšetrení a všetko je o.k.
tiež som si myslela, že to je zo stretu alebo neviem z čoho, len je to dosť nepríjemné, keď sa cítim stále dosť najedená...

[zruseny12]

daj si do vyhladavaca DYSPEPSIA /na googl.sk
tam sa dozvies nieco viac o tom...
ked je travenie ok,nemalo by pocut ziadne zvuky,skvrkanie criev...TRAVENIE BY MALO PREBIEHAT V TICHOSTI...
tiez mam problem,ked som v stresse,rozbolia ma creva,mam ich take slabe,ze niekdy nemozem ani chodit,ako ma bolia...
TREBA SI DAVAT VELKY POZOR NA ***STRESS*** HOCI DNESNEJ DOBE SA TO DA TAZKO A ESTE AKO PISE -J- TREBA ZISTIT CI NIE JE PRICINA NIEKDE INDE,ABY SA NIECO NEZANEDBALO/lebo,pises o depresii,niekedy mozes mat problemi psychicke,len preto ze nemas v PORIADKU TRAVENIE-TRAVENIE je dost dolezite pre cloveka,ak nema clovek TRAVENIE OK-ani sa neciti dobre...VELA STASTIA PRAJEM