Na gynekologiu s mamou???

Príspevok v téme: Na gynekologiu s mamou???
abc123

dobry den,
prednedavnom som bola s akne u koznej a ta ma poslala na vysetrenie aj na gyndu,ale vraj ked mam 15 musim len s matkou.je to pravda?ved tam nejdem z vlastnej vole napr. kvoli antikoncepcii alebo tehotenstvu,mna tam poslala dermatologicka!
staci ak mama podpise len neake papiere,ze suhlasi s vysetrenim alebo bude so mnou pocas celeho vysetrenia???lebo to by bolo pre mna dost trapne

jajkafr

abc
ak vyžaduje gynekologička aby prišla s tebou mamka tak tam s ňou choď ale lekárka ju určite pošle von keď ťa bude vyšetrovať a inak lekári aj všetci zdravotníci sú viazaní lekárskym tajomstvom takže nemôžu o tvojom zdravotnom stave bez tvojho súhlasu rozprávať nikomu

aluska

abc123 a co na tom zmenis ked si to zistis tu na fore?ked tam raz budes musiet ist s mamou tak budes musiet a su aj taki doktori co su schopni o tej blane mame povedat...a co mu mozes?zazalujes ho?

abc123

jajka001_

to asi nie...chce vylucit ci akne nespobuje neaky zapal a este ma poslala aj krcnemu.moja najlepsia kamaratka mala tiez silne akne-tiez sla krcnemu,zistili jej streptokoky.vela sme po sebe pili,tak som to asi chytila od nej

abc123

na telesnej...no nemozem neviem to na isto,ale raz sme mali dost namahavu hodinu a citila som tam taky divny pocit...ked som prisla na wc mala som na nohavickach krv...a menstruacia to nebola

cajik

Hmm o tom som este nepocula, ze by ju musela informovat, pochybujem, su to doverne informacie. a pokial si uz mala 15 tak sa urcite nemusis nicoho bat. rodic je tam len ako doprovod, urcite s tebou nepojde ani dnu. co by tam robila ? :) snad nemyslis ze by sa pozerala na to ako ta gynekolog vysetruje.. cosi :)

cajik

pytala som sa mamky, a je to tak ako som povedala. ked nemoze ist s bratom k lekarke, zavola sestricke, ze nemoze prist, inak by ho nevzali. mozno ta niektory doktor vezme aj bez rodica, ale mozno budes mat smolu. taky je zakon. aby sa "deti" neulievali zo skoly

abc123

cajik: a musi lekat informovat matku aj o mojom stave-napr.o panenstve?lebo som si pretrhla blanu pri sporte lenze mami by ma asi podozrievala...ale sex som vazne nemala

zuzic

tak a teraz naozaj ako je to vlastne aj tu aj u inych lekarov do osemnastky? nieze tam dojdem a budem muset ist este raz:P