Celulitída - prec s nou! pomozte!

Príspevok v téme: Celulitída - prec s nou! pomozte!
jana33

No tak ludia, mam na zadku celulitidu, mam vysku 167/8 cm a vahu 60 kg...da sa ta celulitida odstranit sportom??ak ano poradte co mam na to cvicit...budem vdacna za kazdu odpoved:)nechcem aby mi tam uz zostala do konca zivota:(((lebo to vyzera hrozne a uz od 12 mam este aj strie...lebo som rychlo vyrastla anmestila som sa do koze:)

malinka111

tak zaujima tema,cernosky maju menej celulitidu nez belosky...zienky moje-geny...
ked som cvicila bolo to lepsie.a vela robi aj hormonalna antikoncepcia-nerobi dobre na celulitidu.
ked som mala 20 a 55 kg,som ani nevedela co to je...
teraz mam 28 po porode 62 kg a vidno juuu. asi to ide vekom....???
ja som tiez skusila vsetko mozne-jedine cvicenie a pitny rezim.ani dvojtyzdnovy pobyt pri mori-snazila som sa byt namocena akosi nepomohol.
ze vraj pomaha ľ az 3 x tyzd. kupel s O,5 kg morskej soli po dobu aspon 15 min.

suns

ahojte kočky, takýto recept som našla na jednej stránke, nie je to hlupost? Celulitída ako sa jej zbaviť aj bez drahých kozmetických prípravkov. Vyskúšajte tento jednoduchý a pritom účinný recept.

Na celulitídu nemusíte používať drahé kozmetické prípravky. Vyskúšajte tento jednoduchý a pritom účinný recept.
Veľkú očistenú cibuľu nakrájajte najemno a zalejte šálkou vriacej vody. Cez noc ju nechajte vyluhovať a ráno sceďte. Výluh vypite každé ráno po dobu troch týždňov na prázdny žalúdok.

Lora K.

caute, baby, vsimla som si tuto temu a ze podelim sa o skusenost. Mam celulu od puberty (pribrala som narazovo, potom aj schudla, ale celulka uz nezmizla).
Skusila som vselico: kremy - nic, masaze ma boleli (lufa, alebo masazny disk) a skusila som kuru v centre - masaz sklenymi bankami (asi vakuova) a nasledna lymfodrenaz. Chcem len tolko povedat, ze kura masazi (cca 10 navstev? uz neviem presne) ma stala asi 6-7 000 Sk (este boli koruny) a viete co? Celulitida mi:

a) nezmizla
b) nic sa nezlepsilo

(a to som v tom obdobi bola stihla). Myslim, ze zavisi aj od typu pokozky (ja mam velmi jemnu, tenku kozu).

Jedine, co mi kedy trosinku pomohlo, bolo cvicenie.

Tak len aby ste vedeli a neprisli o peniaze. Tieto centra totiz vezmu vase peniaze, ale ak nepridu s vysledkami, nic vam nevratia. Utesilo ma, ze to mozno bolo zdrave pre moje nohy...

daduš

Zdravím všetkých, ktorí majú tento problém a snažia sa zbaviť celulitídy.Na internete som našla zaujímavý článok o tomto probléme, kde sú popísané aj konkrétne cvičenia. Je tam aj rada na domáci recept proti celulitíde. Ja sa skúsim toho držať a uvidíme. Ćlanok aj radu nájdete na www.radyanavody.sk v časti Krása a štýl.
Inak držím všetkým palce v ich snažení :-)))

bejbyvi

ja sa pripajam k nazoru "ninja100", mne sa zacala objavovat len prednedavnom, ale v miernej forme, a zacala preto, lebo som prestala cvicit.. 3 krat do tyzdna...

- mira

Bunky preplnené tukom je potrebné prečistiť. Stuhnutý tuk a hlien tvorí prekážku v prúdení lymfy a energie. Pohyb lymfy je poháňaný pohybom tela, peristaltickým pohybom čriev, dýchaním a bránicou.
V prvom rade ale treba predchádzať usadzovaniu tuhých tukov, ktorých konzumujeme nadmerné množstvo a podporiť slezinu, resp. nezaťažovať ju príjmom toxinov v strave a príjmom cukru.

halo :))

prosim vas, a co caj lietajuca lastovicka a celulitida?? :)) pijem z inych dovodov, ale tak pacil by sa mi takyto vedlajsi ucinok :))

Ninja100

Najlepší liek na zmiernenie je:

1. dostatočný pitný režim (čistá voda aspoň 2,5 l denne),
2. vylúčiť sladké, slané, vyprážané jedlá,
3. jesť veľa ovocia, zeleniny,
4. pohyb, pohyb, pohyb - najmenej 40 min. kardiocvičenia 3 krát do týždňa, plus posilovanie,
5. masáže postihnutých partií, veľmi bolestivé ale účinné, aspoň 10 min. každý večer,
6. peeling na zjemnenie pokožky (z kávy, morskej soli),
7. striedanie studenej a teplej vody pri sprche,
7. dobrý krémik ako podpora (sám o sebe veľmi nefunguje).

Takto to robíme, my modelky, máme ju tiež!!! Je to náročné na čas a starostvivosť, ale ak budete dôsledné a nevynecháte žiaden bod po mesiaci uvidíte prvé výsledky!

Veľa šťastia v boji!