Nezvycajne tvrde prsia..

Príspevok v téme: Nezvycajne tvrde prsia..
lala3

Ahojte, mam taky nezvycajny problem. Vzdy pred svojimi dnami sa mi zvacsia prsia a mam ich citlivejsie a take tvrdsie. Ale teraz som po svojich dnoch cca 2 tyzdne, a prsia sa mi zase zvacsili a stvrdli ako ked to mam dostat :/, pri tom sa mi zvacsia tak 4 dni pred dnami. Nevie mi niekto poradit? Vo pred dakujem

lala3

Denz

niekto tu spominal tehotenstvo, ale neviem ci by sa to prejavilo tak rychlo :/
a ci rastu, to sa mi tiez nezda, lebo mam 19 a prestali mi rast ked som mala takych 15

lala3

Denz

svoje dni som mala asi tak dva tyzdne do zadu. a takto sa mi vzdy zvacsia prsia par dni pred tym ako to mam dostat, a to su rovnake ako teraz ale mam ich citlivejsie na dotyk a niekedy su bolave. Teraz ich mam len vacsie a su tvrdsie na dotyk, a svoje dni mam mat tak o dva tyzdne

Denz

Ako definovať PMS?

Žena musí udávať aspoň jeden z nasledujúcich symptómov, a to počas 5 dní pred menštruáciou. Uvedený symptóm sa musí vyskytovať v 3 po sebe idúcich cykloch. V súčasnosti poznáme viac ako 150 symptómov, ktoré sú zahrnuté do PMS.

Najrozšírenejšie predmenštruačné symptómy sú nasledovné:

vyčerpanosť, nafúknutie, opuchy, bolesti hlavy, napätie v prsníkoch, akné, gastrointestinálne problémy, zmeny apetítu, zvýšená chuť do jedla,
podráždenosť, depresívna nálada, zmeny nálad, poruchy koncentrácie, nadmerná citlivosť, sociálna uzatvorenosť, nespavosť, nočný nepokoj, úzkosť, zúrivosť, poruchy pamäte, zmeny sebaovládania alebo zdrvenosť
??

lala3

antiku neberiem.. a antibiotika, teraz som len bola chora a mala som len tie kvapky na predpis co zarabaju v lekarni, ale to s tym asi suvis nema :/