Tip na naj spiralu vasho zivota

Mirka023

Neviem ti s týmto poradiť. ja som skušala len jednu, taku obojstrannu striebornu, no nebola zla a na oku som ju necitila, kdežto na druhom oku som mala Loreal a iba to jedno mi začalo večer slziť.
No ja by som sa išla poradiť do Fann, mne tam kočky vždy vedia dobre poradiť. A ešte by som spravila taku vec (minule som tam takto šaškovala :D) že prideš nenaličena a maskaru si vyskušaš, oni s tým problem nemaju. A ked si na jedno oko daš jednu a na druhe druhu, tak hned uvidiš.
A ešte vyborne su ličiace akcie, ta vizažistka ti hned povie, že čo je dobre...

Mirka023

Gosh su fajn, su velmi dobre kvôli očiam, pretože nedraždia, ale nespravia taky efekt ako Max Factor alebo Loreal. A Rimel nie... to skôr Gosh.

Mirka023

Sophi to vážne? No super, dufam, že si spokojna, Ale ta Loreal k sebe potrebuje MF pre vytočenie a predlženie, lebo sama o sebe neurobí taky efekt. A máš tu čiernu Vollumissine.. že.

2010

domaca... kupim si v drogerii ciernu synteticku farbu, riedky stetec a rano vstavam o pol piatej kym sa vychystam... viete, dlho to trva, ale vysledok je zaruceny.

levicaaaaa

kočky, prosím vás, existujú aj hnedé odtiene z cenovo dostupných špirál (Rimmel, Maybelline, Astor,...) ale nejaké také, ktoré majú umelohmotný kartáčik??? ja nič také neviem zohnať... :(

mellinda

Max Factor Masterpiece Max. Ma perfektnu kefku, a aj ked mi uz dosla, tu kefku som si nechala a pouzivam s inou spiralou (Rimmel). :)