Napuchnuty bolavy zub

Príspevok v téme: Napuchnuty bolavy zub
zuubok

ahojte. dva dni ma boli zub. Mam napuchnute jasno a to dost velmi. Uz som s tymto zubam mala problemy v minulosti. Tda takto: ASi na zaciatku decembra som bola u zubara s tymto zubom. on povedal, ze mam mrtvy nerv alebo neviem co, lebo aj ked mi vrtal nic som necitila. Nechal mi to otvorene a po dvoch tyzdnoch ked to odpuchlo aj vsetko mi tam dal tu liecivu bielu vlozku. Kazal mi prist zaciatkom januara ale ja som nemala cas. Som objdenan o tyzden piatok, ked som sa objednavaa, este ma nebolel. Teraz to mam napuchnute, boli o, ale nie velmi, ale ani malo. Ta biela lieciva vlozka sa zahadne stratila a v zube mam dieru. K zubarovi uz dnes nemozem ist, najblizsie az v pondelok. Takze mam dve otazky: Co na bolest? okrem ibalginu. Mam cakat do piatku alebo hned v pondelok ist k zubarovi, alebo co mam robit? Dakujem

the pain

ak niet pomoci a musíš doma vydržat a máš bolest zubu aj si vzala už aj nejaký liek mne pomohlo kusnút na acylpirin, doslova si ním dieravý zub akoby vyblombovat.

aluska

vytrhnutie je az posledna moznost, to zalezi v akom stave je ten zub, ako velmi je poskodeny...
ak je prilis poskodeny, tak pojde von..ak nie tak ti ho preliecia

mate59

môžeš mať niečo v zubnom kanáliku,ten ti prečistí,aby odišiel opuch,zúbok ti nevytrhne,bude sa ho snažiť zachrániť,opraviť,extrakcia je až to úplne posledné.

aluska

to ze ti vypadla vlozka, to sa stava ked ju ma clovek dlho..nemali by sa vtedy napr zut zuvacky lebo aj ta moze napomoct k vypadku vlozky

ocividne sa ti rozklada ten mrtvy nerv v zube a to ti sposobuje zapal
asi by som isla co najskor k zubarovi a na bolest si kuo nieco silnejsie, ibalgin je o nicom

DEnYska33

ahoj ja len ak uz mne ibalgin nezaberal tak som skusila Valetol a ten mi do pol hod bolest utisil,..a inak musis cakat do pon.alebo ist na pohotovost ak by to nezabralo.drzim palce viem co to je ak zuby bolia:(