Otehotnenie.......Prosim o nazor

Príspevok v téme: Otehotnenie.......Prosim o nazor
Tomajdo 17

Ahojte vcera som mal prvykrat sex s priatelkou bez ochrany....neberie zatial antiku....ked to na mna islo urobil som sa uz vonku...........mali sme pauzu asi 15 minut a opet sme sa sli milovat bez kondomu....bez toho aby som sa ja dole umyl........Ak nahodou ostali na mojom penise..s prveho milovania ciastocky spermii......tak mohli pri tom druhom milovani sposobit otehotnenie?......alebo vymreli????????co by ma velmi potesilo.............Potom som sa opet urobil vonku ....dakujem za nazory

tomaj.dievca

Ty hovado, preco to vsetkym vykrikujes, si este neskuseny, ja viem co si robil a nechaj to na mna a nepis kade tade, hlavne ze si sa urobil...Velmi ma tonastvalo a viac s tebou do postele nejdem.

Tomajdo 17

Takze skor sa nemusim obavat???????? INak Niekde som cital,ze na to aby boli spermie plodne,musia byt dozrete a minimalne tri dni dozrievat v semenikoch.....neviem ci je na tom neico pravdy..................Priatelka mala tesne po menstruacii...a je mozne ze v mocovej trubici mi ostali cistocky spermii....neviem.......

niekto

aby som ta opravil

plodne dni su priblizne 3- 5 dni pred a 3-5 dni po ovulacii ktora sa vacsionou odohrava v strede cyklu
to znamena zhruba 14ty den ( pro 28 dnovom cykle)

pokial si nebol medzi ejaklulaciami na zachode v moc. trubici ostali spermie ci je ich dost naoplodnenie je uz druha vec ale nieje to nemozne

pradepodobnost otehotnenia za rok ked sa budes chranit len metodou plodnych dni (teda ked ma pravidelny cyklus) je 5-25% pricom 5 je idelane uzivanie tohoto typu ochrany

inak povedane je nepravdepodobne ze by otehotnela

cajik

tomajdo, ale ty skor presviedcas teraz sam seba, ako nas. ked tehotna nebude, tak nebude, a nabuduce to mozno budete skusat a tehotna bude. nikdy nevies