Zvacsovanie pier (kolko trva opuch)?

Príspevok v téme: Zvacsovanie pier (kolko trva opuch)?
TiraBB

Ahojte, dufam, ze sa tu najde aspon jedna z vas, ktora si dava zvacsovat pery kyselinou hyd., aby mi mohla poradit.
Vcera som si dala zvacsit pery touto metodou. Najprv sa mi vysledok celkom pacil, az na maly opuch na hornej pere. Potom ked som dosla domov, tak v priebehu niekolkych hodin mi doslova hodne opuchli asi 3 nasobne obe pery. Cez noc ten opuch vobec neodisiel:-( a vyzera to strasne.
Zaujimalo by ma ako dlho vam odpuchali pery, kolko ampluliek si davate a ci je vysledok potom prirodzeny.
Dakujem vopred za odpovede:-))

Myleene

Ahojte, tato tema zaujima aj mna. Pred dvoma dnami som si dala zvacsit pery kys. hyaluronovou, ale spravila sa mi v polovici hornej pery krvna zrazenina, ktora v priebehu asi 4 hodin strasne opuchla, az sa mi nad hornou perou urobila strasna modrina.... Dnes uz je to v podstate odpuchnute, az na tu cast, kde sa mi urobila ta krvna zrazenina. Najhorsie ale je, ze nie je vidno ziadne zvacsenie na perach.... Mna by zaujimalo, co s tou modrinou, uz treti den nemozem ist nikam, vyzera to strasne a modrina nebledne.... Spravila sa niekomu takato modrina? Je to bezne?
Dakujem za odpoved.