Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

Mona

ako pise titten..ten Aescin a niekto berie aj wobenzym...ale je podla mna zbytocne drahy....potom tu spominali homeopatika...to su smiesne ceny...okolo 2€ ale ci pomahaju...neviem :( Mne na podporu dojcenia pomohli,lebo som tomu verila :D

Titten

Mona6,

aescin sa bezne dava po vsetkych operaciach, je urceny na pozakrokove obdobie na predchadzanie opuchom.

Muzovi, ked koleno operovali, mi volali z nemocky, ze nech mu nakupim aescin po opke, tak som si ho davala aj ja a veru ja som ani nejaky opuch nemala, asi fakt len ten prvy druhy den po opke som mala pocit, ze skafac praskne, ale potom uz tak normalne, pocit ako v sportovej podprde

Najčítanejšie články