Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Ahojte koceny,

taaak som absolvovala konzultaciu u pana Dr. Cervena. Je to veelmi sympaticky doktor, prijemna sestricka - ani sa mi nechcelo ist domov, tak sme sa zakecali :) Opku mam naplanovanu na 19.10 vo Zvolene. Termin som si vybrala sama, takto som si to predstavovala, takze sa tesim. Chcem sa tu spytat, nakolko na konzulke som zabudla - mam navrhnute ES 410 TMM3 - da sa z toho zistit, o aky profil a projekciu sa jedna? A nechystate sa niektora na OP vo Zvolene 19.10?

skoricka

olivka

ahoooj :) a kedy si mala ist na kontrolu? juj tak zanedbavat prska :)) ale chapem to, ze nemozes vymeskat ani den v novej robote...aj mne sa to nejak upravuje, nesledujem si to kazdy den, zbytocne...a na noc len nosim teraz pooperacnu...inac tie prsia su fakt male! ja nosim 80D, ale pod daktorymi trickami ani nevidno, ze mam!

olivka21

Queen a bbule ahojte
Nebola som na kontrole,lebovmam novu pracu a teraz si ani neprdnem prve tri mesiace,nech prejdem skusobnou dobiu.. co s tyka prs,tak stale nosim skafander,aj cez den,aj v noci a zda sa mi,ze sa to upravuje ten pokles... aj ked to nechcem podcenit...inak babky.....tie prsia su taaak male....mam515ml,ale ked nemam podprdu a mam len tielko,ani to nieje vidno....nosim 75/B c a pushup by som potrebovala E,ale neviem zohnat...

smejo251

Baby pisets zs vas nkeco picha...ja sa az bojim lebo mna nic neboli ano nepicha :-))) ale asi po 2tt som mala take ze zachvat smiechu a strasne to bolelo...tlak na prsiach svalovka no hruza...
A co sa tyka spania na boku mne znama povedala ze jej lekar povedal ze dva mesiace v ziadnom pripade lebo sa moze preliat silikon a nemusi sa vratit spat ci nieco take takze ja zatial nespim na boku hoci by sa mi uz dalo lebo som skusala.
A modriny...podla mna kazdy to ma inak ja som mala dost modrin a este stale mam stopy...

Luca123

Chcem sa spytat bab co ste uz presli tromi tyzdnami...posledne 2-3 dni mam silnu bolest v prsu lavom a obcas v pravom. Zo spodu az k prsu..ked som si pisala cez tyden s lekarom,povedal,ze je to bolest z hojenia svalov okolo implosa. Mala ste to niektora prosim? Lebo sa mi to nezda,taka bolest na treti tyden...dakujem za info

queen

1cokoladka1
každý sa zotaví inak, ja napríklad budem už 2 mesiace po opke a buduci týžden mi bude zrejme doktor odstranovat podkožné stehy ... takže ja to nemám ok ...
Toto by si sa mala skor spýtať tvojho lekára na kontrole ...

1cokoladka1

Ahojte baby, som tanečnica a teraz budem mať mesiac po opke. Možem skúsiť tancovať? Mám rez cez pazuchou a budem dosť krútiť rukami. Ruky dvíhať viem len sa bojím či sa náhodou nepoškodia stehy. Myslíte že už sú zahojené?