Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Queen
Chcem sa opytat a aj ich dvihas,do vane alebo tak myslim?ja sa citim celkom v pohode po tych 3tt dnes som bola s malym na ihrisku a musela som vliest dnu aj ja lebo skoro spadol aj na wc mi nevylezie a neviem si predstavit kedy mozem byt s nimi doma.treba mi ich dvihat.
Bianca
Ja mam 166cm,52kg a mam odkojeme dve deti.mam 325ml stredny profil okruhle a ja som spokojna.chcela som prirodzene nie velmi velke.

Luca123

Babenky budem sa setrit veru lebo tu pkna otvaram,kanvicu dviham s vodou a tak a boli.to pak. Len som taka neposedna a tazko znasam sedenie a bolenie...nie som zvyknuta na nic take.

Mam otazocku..odlepovali ste si stehy pod pazuchou a utierali niecim,aspon alpou? Sak do utorku nevydrzim nic s tym nerobit...blee... Tak sa tesim na deodorant.Je to v poho ale uz mi to troska vadi po dnesnej prechadzke.

Romi

gratulujem a najma oddychuj Mne bolo napr. Na druhy den lepsie nez na treti,tak je to individualne.
A neboj aj ja mam pocit,ze su daleko od seba ale to ta podprda asi robi z toho take spicaky daleko... A mam stale sutre tvrde nehybne a asi to aj dlhsie bude. Drzkaj sa:)

smejo251

Misaaa
Ja som mala kramy dostat uz vcera a stale nic a bradavky no cele dvorce mam ako v nejakej kocke a taky cudny pocit.a mne celkom sa zdaju ze ssu makke..a uz ani tak nebolia.ja mam chut robit vsetko len sa brzdim...aj mi odpuchla ta lava ale stale je vacsia...
A lampu nepouzivas?myslim tu biolampu mne stras e pomihla s tou lavou ccicinou...uplne uvolnila vsetko

romi

..hlasim sa z avelane...vcera bolo priserne,ale dnes je lepsie.dufam ,ze zajtra bude este lepsie :).mam pocit ,ze ich mam neako vysoko a daleko...dufam,ze sa pekne usadia.

nadranka

Baby, ktorým sa páčia MET rifle, jedny mám na predaj, č. 28. Ale sú trochu menšie, mne sú na fest. Oblečené boli 2x, 100% stav. Veľmi pekné, v kombinácii som zlatým. Cena 70 e. Píšte na: nadranka@gmail.com

misaaa

Ja zacinam byt uz nervozna z tej pooperacnej podprdy!
ako je teplo, tak mi priserne priserne vadi, je mi v tom teplo, omina ma, skrabe mi bradavky...
a ako sa mi blizia kramy tak mam tu kozu na prsiach uplne citlivu a asi aj to mi vadi na to ta podprda.....

ale hlavne, tie prsa su tvrde a stale v hornej casi opuchnute trosku, tak neviem, kedy sa to zlepsi

ked uz budem moct dat dole aspon na par hodin tuto pooperacnu onu, tak ake podprdy odporucate? s kosticami? ci bez?

Susy1982

Luca123
kazdym dnom to bude lepsie,bezmocnost po op si pametam.. ,prvy krat von som sla asi na 8 den do obchodu este k tomu tazky kozuch na sebe,no katastrofa.. a myslela som ze prsia mi padaju boli take tazke,10 minut von a ,,utekala,, som domov ,u mna to bolo lepsie tak po 15 dnoch...Avsak ten pocit spokojnosti so sebou samym stoji za tu trpezlivost...

misaaa

Luca

setri sa moja, ved to je riadna operacia, ziadne vyberanie znamienka!
Tvoje telo je unavene este aj z anestezy...
plus bojuje s novou situaciou v tele :)

netreba si dokazovat co dokazes, pekne lahni a oddychuj :)
ak teda mozes.... niektore nemozu :(

Luca123

BritneyBitch

ahoj,rano bolo lepsie...akp tak zvladam a snazim sa. Ale akurat si vytykam,ze to prehanam lebo zas zacinam mat krce v prsach a bolesti po celom dni. Asi to treba s mierou alebp nevien.
dnes som sa uz bola kusok prejst ale prisla som po hod. Prechadzke taka unavena ako po 4 hodinovej ture. Este musim oddychovat ale uz to neviem...som uz nervozna z tej postele a este stale neodpuchli. Nechapem to...dufam zajtra stvrti den uz bude lepsie. Ale kazdy den je to ina bolest...

BritneyBitch

Luca123

Ahoj, ako sa dnes citis? Ruka uz netrpne? Dokazes sa sama v pohode hýbať obliecť? A spanok ako, da sa to?