Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lluciaa1211

Matka872

Joooj, super, dobre sa to číta. Zatiaľ som naozaj na Avelane ani na Mládeka nepočula nič zlé.
Tak si riadna cickoška so 450kami :)
Už by som bola najradšej tam...
No ja s 2deťmi (dcérka má len 13mesiacov) sa najviac bojím ako budem potom fungovať. Mama príde k nám na 2týždne, tak snáď za ten čas budem ok.

romi

Luca123
ja idem do nitry mladekovi... aj ja sa tesim ,ale aj bojim toho ako to dopadne este stale riesim velkost a hlavne sirku.musim sa este s doktorom poradit.on by dal aj 390 ,ale mne sa to uz zda dost .ja nechcem nech to velmi puta pozornost.

Luca123

romi

dakujem :) aj ja tebe drzim palceky.
Neboj to rychlo ujde, musim povedat, ze na to ako velmi s atesim, tak celkom rychlo mi ubehol tento tyden. Je to super pocit, ked si predstavim,ze zajtra o takomto case budem cackana a ze to uz ratam na hodiny a nie na dni :) Este stale vaham, ci to niebdue malo ale tak na poprve dufam bude ok a bude spokojna, to su asi jedine stresy.Inak sa voebc zatial nebojim.

Ja si nic neberiem iba papuce. Baby pisali, ze boli iba v nohavickach a v tom skafandri a ze nejake zupany tam boli k dispozicii ale, ze ich vobec nepouzili.

A ty ides do ZV?

romi

Luca123
drzim palce nech je vsetko ok...

...mna to caka v pondelok ,uz mam take nervy ,na nic ine uz ani nemyslim..esteze to mam v praci take nabite inak by som sa len tym zaoberala.
dnes mi uz volali z avalenu ,ze co a ako ...jaaaj uz ma brucho boli ked si na pondelok pomyslim...

mali ste v nemocnici aj nocnu koselu ,alebo iba zupam? ja si sai len tenky zupan zoberiem...

Luca123

question, matik8

dakujeeeem...tesiiim a neviete si predstavit ako velmi...to uz sa pocita na hodiny a nie na dni:))))

question

Lucka123

no neviem ci tam davaju teply obed alebo tak, skor si myslim, ze len tie piskoty, vyziva, jogurt alebo tie sladke buchticky...

jej ako to rychlo ubehlo a uz zajtra budes ceckana:)

matik8

Luca123

Nas operoval na vecer a dostali sme papat az rano okolo 8. Ale kedze ides rano tak urcite dostanes aj veceru aj ranajky :)) este pred odchodom mi priniesla vyzivu a piskotky lebo mi skrkalo v bruchu cize som mala akoby dvoje ranajky :)

Uz sa tesiiiis? Zajtra ides na too :))

Luca123

Misaaa

dakujem:) ja len preto,ze na na obed zobudia a cely den az do rana ci buden hladovat alebo si hodit nieco do tasky:)

Jany7543

lluciaa1211

AHOJ , noo ja idem tiež ku Mládekovi ale až 12.6. , budem mať anatómy 390-440ml podla toho koľko sa mi zmestí .... tak som teda zvedavá a plná očakávaní aj na mňa urobil super dojem :)) Tak budme na teba myslieť a držať ti prsty a potom napíš že čo a akooo .. :)

misaaa

smejo,

ja som mala tiez taku pokozku suchu a napnutu, sa bojim strii, tak som zacala natiarat kokosovym olejom a pekne sa to uvolnilo...