Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Question
Ja som zstial spokojna velmi.presne take som chcela.mne kazdy vravel ze mam dost dobry zaklad.bala som sa okuhlych ale som spokojna :-)a zvedava aku podpiru si kupim.

Zuleko

question
No mne sa praveze ten objem hore paci,ale co uz ked mam svoje prsia take padnutejsie:-)Ja som spokojna. A dakujem:-)

Titten

Elissa, ja mam zatial iba konzultacku u Marsala v PK naplanovanu o 2tyzdne. Ak sa mi bude pozdavat, pojdem na opku k nemu.
Ja tolko cakat nechcem najme za medzi konzultackou a opkou. Dovtedy sa tolko veci moze udiat, ak ochoriem tak zas pomaly dalsieho polroka cakat?
Samotna opka mi robi stres a nie rste terrminy, ze ochoriem a as nicoho sa nedockam.
Cece od Marsala sa mi lubili, jedna kocka tu bolo spokojna. Znamej robil usi a znamienka, viem, ze to nie su cece, ale snad s 18r praxou ked robi po celom SVK to vie.

U mna je s pracou problem ja nemozem hocikedy dovcu cerpat a nebudem im vesat na nos preco musim vtedy kedy sa neda dovcu brat.

Pre mba teda aj volno na konzultacky, kontroly a tak su obmedzenejsie tak sa sustredujem na BA kraj

Elissa

Titten

Tiez som bola prekvapena. Mala som dojednanu konzultacku v polovici novembra a koncom min.tyzdna som volala do Novamedu, ci sa nieco neuvolnilo a zrazu volny 1 termin v auguste. Vraj by bola mozna opka koncom tohto roku. Tak som to aj chcela, tak dufam, ze mi to vyjde:-) A ku komu sa chystas ty? :-)

Titten

Elissa wow to sa ti ako podarilo?
Ja som volala pred asi 3tyzdnami a dal mi posledny novembrovy datum konzultacku.
Opka asi az koniec 2014 alebo zaciatok 2015, to je velmi dlho...

Elissa

Ahojte babule,
dlho som tu nebola. Ja sa tak vytesujem - podarilo sa mi 'uchmatnut' skorsi termin konzultacie u Cervena a to skoro o 3 mesiace :-) Termin mam 23.8. Tesiiim

question

smejo

inak tie 325 ti urobili prekvapivo velke prska, cakala som ze budu mensie, si spokojna??

zuleko.

ty mas tie prsia krasne, to mas okruhla vsak?lebo vobec nemas ten horny objem , ide ti to pekne tak prirodzene dole..

question

misaaa..

ja sm tiez uz prala podprdu a to na 10 den po opke. teda dala som si ju prat segre, ja som zatial nasadila podprdu normalnu-este z cias kojenia:)poslusne cakala kym sa podprda vyschne a znova obliekla.. a vyutierala mokrymi utierkami...
dnes idem na stehy a vecer budem pod sprchou hodinuuuu:)

queen

to tak neskoro po opke este mozu hnisat rany??