Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lienka1042

zoe 23

ďakujem, bola som v TT u Dr. Marsala, som 4. deň po OP ale zatial v pohode každý deň je to lepšie :-) už nemusim brat ani lieky od bolesti :-)

Zuleko

Kostra
Nechcem sa robit mudra, ale na tvojom mieste by som sa v ziadnom pripade nedala prehovorit na zlazu. A uz vobec nie v pripade, ak chces 500 ml implos. Zlaza ty tu vahu v ziadnom pripade neudrzi, to nie je sanca. Druha vec, ak Ti dapod zlazu mozes sa s kojenim rozlucit a v neposlednom rade je tu xy bab, 95% co maju pod svalom a z toho sa urobilo dvojite prso asi trom. Takze je to blbost, ze ak si das pod sval moze sa Ti urobit dvojite prso.To je take iste tvrdenia ako keby som tvrdila, ze mozes dostat infekciu, mozes mat skarede jazvy po silikonoh atd. Riziko dvojiteho prsa, kontraktury, infekcie je vzdy a vsade.

smejo251

Inak baby chcem vam este povedat ze ked chcete v kosiciach nejake dobre plastickeho chirrga ur urcite zajdite za mudr.jarmilou hudakovou.velmi mila skusena lekarka a perfekty clovek

queen

baby má niekto v galerke zdvojene prsia, či ako sa tomu hovorí ? Nenašla som na nete žiadne obrázky a som zvedavá čo to vlastne je ...

smejo251

Mishka181
Mne ked dali tu podpiru citila som akoby mi na hrud dve tehly a pevno priviazali ale potom pohodicka.trochu to akoby tlacilo ale inak sa da

mishka181

baby chcem sa opýtat, ked vám dali 1x po opke tu špeci podprsenku namiesto tej vaty - cítili ste sa v tom lepšie či naopak??