Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

cvicim si na pase respektive beham a pride ku mne babenka ze ty niesi lilabmw a ja kukam jak puk ze ano som ale ako ma poznala kua ked tam nemam tvar netusim:-) a to bola nasa zlata bimbi :-) kocica velka ...jaka nahoda ze?ani neviete ked sa potom postretate s kym z fora :-) super je toto forum

mishka181

ahoj baby, už sa mi blíži den opky - 11.4. a začínam mat akesi nervy či čo :)
chcem sa opýtat, ktorej z vás davali implantát cez dvorec a pod žlazu?? mne to tak budu robit, tak som zvedava, ako ste boli po čase spokojné...

ewel007

Queen

Myslim ze tebe som pred reopkou pisla ze dok Mladek je sikula :-)
Ja som strasne rada,ze som si vybrala prave jeho a podla tvojich foto by som vahala ci gulate alebo anatomy,lebo vzdy som chcela len gulate ale ty mas tie anatomy uplne krasne po takej kratkej dobe :-)
Musim cvaknut foto ;-)

zoe23

Iveta84

čítam, že si menila farbu podprdy- nevieš, mali aj telovej farby alebo ti dali na vyber len bielu/čiernu??