Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

smejo
aj pre mna bol určite horší cisarak - najhoršie čo som kedy zažila ...

stember
ja ked nemusim rýchlo reagovat na ceste, všetko sa snažím robit pomaly a aj volant tak srandovno prekladam :-)
Chalani išli teraz na vikend zase babine, tak ja teda dodržujem pokyny na 100% Ešte ma to pobolieva a ráno bolí, stále spím podložená, lebo sa bojím že nevstanem sama.
Jeden den sa mi už zdá že je to super a na druhý ma to zase bolí viac.

Almette

Ahojte,čítam vás pravidelne,vyčítam tu veľa dobrých rád ....chcela by som sa vás opýtať, mám jazvu pod pazuchou,som 1.mes po operacii,natierate si jazvy niečím špeciálnym?bojim sa,že do leta to budem mat take červené nezahojene.Nechcem to zanedbat.Poradite nejakú dobrú mastičku?co sú zač tie gólové naplaste?

M.i.r.u.s6

smejo
tak ja tiez 2x sekcia a poviem ti to bolo pre mna horsie ako vstavanie a lihanie je najhorsie prve 2-3dni ale inak v poho mna prsia nem boleli a ani tabletky som nejak nepotrebovala len to vstavanie ale to vsetko sa da

mamita

Smejo
ty máš oproti tomu čo som mala ja krásne prsia takže na tvojom mieste by som sa tých okrúhlych vôbec nebála ten objem hore je super...... máme s kamoskou naraz robené prsia ona anatomy ja gule ale vo vystrihu sú bez podprdy krajšie jednoznačne gulate anatomy sú super v podprde

stember

Smejo
Ja som mala tiez cisarsky a poviem ti ze mna teda prsia viac boleli...ale mozno som uz aj zabudla na tu bolest....ale teraz nelutujem...treba len vydrzat prvych 5 dni a potom sa to uz da

smejo251

Mamita
A mala si ine ako ja ?mne vravela tiez ze mi tam nieco upravi dvihne ci co ale ze nechce povedat ze to bude korekcia ale ze to tam upravi.

stember

Queen
Maly akurat zaspal tak mozem trosku popisat..
Vcera som prvy krat soferovala a dalo sa az na tie zakruty ked musim viac tocit volantom som to este citila....najhorsie ze kocik nenalozim do auta...este nechcem dvihat tazke tak chodim bez a vkuse mi maly ubieha...tak ho ledva vzdy dobehnem....
Dnesne rano uz bolo lepsie...vstala som a uz to tak nebolelo..uz sa tesim ked budem nosit tu klasicku podprdu lebo nemam co obliect...vkuse len mikiny aby to nebolo vidiet..este ze je zima...
A ty ako ????