Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

angie77

pozeram galerku, velmi pekne prsicka. Presne takuto predstavu mam ja:)) To sa ti s takymto dekoltom zije, to ti veriiim :-)))

angie77

M.i.r.u.s6

:DDD ja teba a ty mňa? to beriem :))to by sa možno aj tým našim páčilo :))

..pravda, zlepšovat je vždy čo, dôležité je hladat vo vztahu vždy to pekné a nie naopak :)aj moj tvrdil na začiatku, že neni romantik a aký sa z neho po rokoch vykľul :))

M.i.r.u.s6

angie77
moja tak ved aj ja som ako tak stastna ale vies stale je co zlepsovat aj ja som romanticka len ten moj ani za pana:))
sak sa zvedieme navzajom D hahaha

angie77

M.i.r.u.s6

ááááá, to ja som zase taká romantička, že verím v tú pravú lásku a ja som s tou mojou už 14 rokov a som štasná preštasná že ho mám:)) mne by sa to už dalšieho chlapa zaúčat do spoločného života so ženou nechcelo :))))

..kde ma to ty zvádzaš? :))))

angie77

Elissa

nie, ja som bola u Očenáša, ja som nechcela dlho čakať, lebo fakt som veľmi váhala či do toho íst, ešte by som si to rozmyslela..a teraz som štasná preštasná, každý den ked sa pozriem do zrkadla ďakujem Bohu že ma k tomu doviedol aj ked trošku neskôr ale predsa :) je to naozaj krásny pocit a to píšem ja, čo si viem naozaj veľmi, veľmi vážiť život a všetko čo prináša...naozaj by som to dopriala každej, ktorá sa cíti teraz tak ako ja pred opkou...

zoe23

angie77

anoo len navnaď, ja uz sa chcem zbavit konečne tychto pochybnosti hnusnych :)
A potom si snad uzijem aspon druhu polku augusta tak ako vy ostatne "po" :)

Elissa

angie77

pekne si to napísala, naozaj, dakujem za príspevok. Velmi dobre mi padol. Ja mam dnes taky "vahaci" den, tiez rozmyslam nad komplikaciami, ani nie bezprostredne po opke, ale skor ako sa budu prsia javit casom, po niekolkych rokoch. Ale ja som takto vahala, aj ked som si isla dat operovat oci, lebo som neratala s tym, ze budem mat iny typ operacie (zlozitejsi). Ale povedala som si, ze ked som uz do toho sla, tak to doklepem do konca a teraz je to pocit na nezaplatenie (aj ked to stalo sakra vela penazi, nelutujem to). Ty si bola tiez u Cervena? :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.