Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

SILI123

Luca123:
No ja som z neho tiež bola unesená a aj prácu čo som od neho videla bola super... len rozmýšľam, či som neurobila chybu, že som si dala objednať malé implantáty...Ty si si dala akú veľkosť? A kedy máš termín...?

SILI123

Luca123:
No ja som z neho tiež bola unesená a aj prácu čo som od neho videla bola super... len rozmýšľam, či som neurobila chybu, že som si dala objednať malé implantáty...Ty si si dala akú veľkosť? A kedy máš termín...?

angie77

ewelka

ďakujem :)

vieš neviem či ti poradím,ja som s váhou nikdy nemala problém, ale teraz po opke a hned na to vianoce,do toho som prestala fajčit, takže tiež som pribrala asi prvý krát v živote :)))...mne pomohlo vylúčit úplne pečivo a rýchlo sa to vrátilo do pôvodného stavu a teraz som si bez pečiva tak zvykla že sa už k nemu nevrátim..jem všetko,aj párky napríklad :)), ale nedala som si k nim rožtek ale zeleninu, hlavne mrkvu čerstvú už sa dá kúpit mladá...no a vylúčila som aj jogurty, mlieko a z mliečnych výrobkov jem len syry...

Luca123

SILI123

Po konzultacii z piatku dom unesena.Nikdy som nestretla lekra,ktory by si bol taky isty a robil svoju.pracu s vasnou. Aj keby som nechcela,tak po tej konzultacii,by som si prsa musela dat.Vie sa predat! Je ludsky a priamy,je proste ToP! Priatel je strasny frflos na ludi ale ked pri tej kpnzultacii bol,povedal,ze je uplne genialny... Tak asi taky nazor,tesim sa na neho pri opke:)

mahulienka

queen
dakujem moja ano, mam anatom. impl., pod mam 72, cez 94 a 170cm. Uz som si precitala, ty budes mat viac velkosti na vyber, tak dufam, ze ti doktorko vyberie tie najlepsie;)), a aby si bola hlavne ty spokojna.)

ewel007

Angie

Waw,yeah,uplne krasne pises za posledne strany, citas mi myslienky!! Ja som jedna s tych ktora by si to nemohla nikdy dovolit,a som rada ze mam skvelu osobku,ktoru s celeho srdiecka lubim,nielen preto ze konecne nemam komplex,strasne lubim a som strasne vdacna aj dokimu.

Ale kocky,zase ten problemik,ako po prvej opke,kila navyse s nic nerobenia ;-)) prosim,triky,typi,len nie cvicenie,zial som jedna s tych ktora sa nedonuti a este aj so slabou volou :/

angie77

cicimici

ty si velmi útlučká v páse, krásne ti vyznejú tie prsia,také tričko si musím aj ja spraviť :))

Luca123

Babeny,

prosin napiste mi prosim mena,ktora mate fotky s okruhlymi prsami cca 450
Ml. Mam 176/56.
V piatok mam objednavat implantaty a zacinam sa bat okruhlych,kedze anatomky asi vyzeraju lepsie a nevien si to na sebe okruhle predstavit...dakujem strasne moc..