Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bobcatko173

henka88

jeziis, jasne, ze ano ! bolo to tebe :) angie77 ma velmi pekne a vyzeraju aj dost velke inak :-)) no vytrpim si do jula,ale vydrzim,stoji mi to za to :)) skoda, ze si nedas foto, lebo Paliatkove prace by som si rada pozrela :-P ja mam dve kamosky od neho co boli a prsia maju nadherne :-) takze urcite aj ty :) a dufam, ze aj ja! :D

henka88

bobcatko173
to patrilo asi mne ;) nie henulke. Ja mám 176 cm, pod prsiami 74cm, čiže podľa mňa na tebe to musí byť výraznejšie :) Ale asi sa ti páčia z tých trochu väčších pŕs, každá si ich inak predstavujeme. Neboj, určite budeš spokojná a zase vždy lepšie ako bolo predtým. :) Ja mám také nejaké veľké ako má angie77, keď kukneš galérku, sa mi zdá, že mám aj presne rovnakú veľkosť aj značku ako ona. Inak tú pooperačnú ti teraz nezávidím, už prichádzajú aj vyššie teploty.Ja už môžem všetky podprdy, aj bez, tak ja sa už teším. Ale tých 6 týždňov som poctivo vydržala, som si vravela, že potom s abudem parádiť. :) Rýchlo ti to ubehne ;) a potom si budeš už len užívať.

bobcatko173

zuzanab17

aj ja som si tak umyvala v sprchovacom, tak to sa to da v pohode :) drzim prsty na kontrole!

henulka33

ja meriam 172 a pod prsiami mam 68cm a ty? ja som tiez radsej za prirodzenejsie ako velke umele lopty na hrudi, ale myslela som si, ze o troska vacsie budu, ale tak mozno mam len haluze v hlave a bude to ok po tych 6t :D este cely jun v tej pooperacnej ma zabije :D

henka88

bobcatko173
nemusíš sa báť, že sa výrazne zmenšia :D zmenšili sa mi asi tým, že už neboli opuchnuté, hoci som mala minimálny opuch. Ale zase sa ti zvýraznia, pekne ten tvar. Neviem, ty koľko meriaš? Ja som chvíľu tiež pochybovala, že som si mohla dať 410ml, ja nemám maximum, ale dr. mi tvrdil, že by to už kričalo, on mi chcel dať oveľa menšie, ale nakoniec bol rád a ja už duplom, že sme dali aspon tieto. :D No ale teraz som rada, že mám také a nie väčšie, nechcem pútať len prsiami a akurát to vyzerá tak prirodzene, iné by asi už dosť bili do očí a ja mám aj dosť medzeru medzi prsiami, čiže detto by to vyzeralo čudne. Takto mi to príde úplne prirodzené, až kým sa ich človek nedotkne :D a kým ich nevycapím do pushupky :)

zuzanab17

HENULKA A BOBCATKO

Koceny umyla som si vlásky sama V sprchovom kúte zohnuta . ;)))
Ľavou rukou som si chytila prska A už len umyvala ;)))
Už sa neviem dočkať utorka = kontrola uvidím si ich kraaasne ;)) A následná sprcha oooooooo boooze to bude pôžitok...

henulka33

bobcatko173

supeeer že už sa to zhojilo a si ok :) zajtra bude veľký deň :)

nooo ja mam stres teraz z toho či sa mi tie prsia nespoja preboha..... dúfam že sa to nedá
stále sa teraz pozorujem a zdá sa mi že sa viac približujú...

hmmm tak dáš potom fotečky? :)
ozaj ked chcem dalšie pridať tak musím zase cez tu Lucku?

bobcatko173

henka88

ja som po 3tyzdne :-) ani nestras ze sa aj mne zmensia lebo uz ma nacisto porazi :) ako uvidim ake budu teda, zatial co vidim v tej pooperacnej tak mam stresy, ze som mala ist aspon do 390ml ale stredu mi itak povedal ze viac ako 360 by mi nedal lebo to je max co sa zmesti.. ale ja stale vymyslam :))) je to sukromne, to mas pravdu, ale nebyt tej galerky tak nemam sajn ako to v reali vyzera :))

henka88

bobcatko173
:D haha, v pohode, nie si zvedavá, ja som zvedavá dodnes :) Ja som veľmi spokojná a teším sa z nich moc, už sa pekne usadili, vyzerajú teda oveľa prirodzenejšie, len ešte moc neemäknú. Mám anatomy, gule by mi vôbec nešli. Ale mne sa zdali zo začiatku aj dosť veľké, ale teraz aspoň mne, sa zmenšili, ale stále som spokojná. Akurát do ruky :D 75C nosím, keď budem chcieť väčšie, nahodím pushup. Čo sa týka fotky, tak ja neviem, ja to beriem akosi dosť súkromne :D Uvidím. :) Ty si koľko po?

bobcatko173

henka88

a s vysledkom si spokojna? mas gule? a aky profil? ja som zvedava jak stara baba si to nevsimaj :) mne sa moje zdaju malicke strasne tak preto, ja mam 360ml.. co nehodis foto ? :)))