Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

nela 7

tak by to malo byt ok Ccko ja som mala 400ky a tiez C pooperacnu mozno to je len taka divna podprda :-)ako sa citis?

Nela7

zajacik_006

aha, prepac na maili som este nebola, ked poslem dalsie foto napisem to tam ok...v stredu idem na stehy mala by som ich konecne vidiet, tak sa cvaknem :-))

zajacik_006

Nela7
už som ti písala mail ohľadom popisu k fotke....Treba to tam doplniť,tak ako to má každá kočka a dievčatá sa tu nemusia stále pýtať to,čo by bolo pri fotke.

queen

Vladka19
Ja uvidím az po operácii či sa nález potvrdí a az potom sa to bude môcť možno riešiť, ale nedávam tomu nádej, nakoľko nemám od operácie žiadne doklady... V každom prípade poviem Mladekovi nech mi tie implantaty nechá. Som strašne zvedava čo mi tam napchali, asi bublinkovu foliu :-D Ked bude ozaj prasknuty, som zvedava ako sa k tomu postaví ten čo mi ich pred 6 rokmi robil. Operáciu mám za 10 dni.

Majka1910

Vladka
Super, teším sa s tebou že je to konečne na dobrej ceste a že tí doktor cerven tak pomáha.. davaj nám nové info čo sa s tebou deje a potom by si mohla aj fotky pridať - ak budeš chcieť ako to a tebou vyzerá.
Držím palce moja, uz to bude len lepšie.. drz sa

mahulienka

vladka19
moja, tak ti gratulujem, dufam, ze to pojde uz len k lepsiemu:)). A ako budete dalej s dr. pokracovat? Nakolko ten tvoj pribeh poznam, tak som velmi rada, ze si sa ozvala, a drzim ti moc, moc palce:)))

Nela7

Vladka19

ahoj citam tvoj posledny prispevok, a tak som si pozrela tvoje foto nedalo mi ti nenapisat...tebe sa co prosim ta stalo s prskami, ved si ich najprv mala take pekne, to len tak z nicoho nic sa ti tak zdeformovali?? :-(( ...drzim palce nech ti to uz teraz dobre dopadne!!!!!!!!!!

queen

Vladka19
A čo ti robil, len implantaty vkladal po nejakej dobe ? Koľko si po operácii a ako sa cítis ? Prajem skore zotavenie!