Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

strangeemily

ahoj mojka..uz stresujes pomalicky?ci sa ti posunul termin ci ako?predoperacne mozu byt stare tak najviac do dvoch tyzdnov..

angie77

Lucia83

krásne ich máš, čoraz krajšie sa mi zdá :) a krásne podprsenočky nakúpené :)

babule

ktoré ste pár mesiacov a dlhšie po, aké máte jazvičky? hlavne tie z pod prsnej ryhy čo máte vkladané...ja som 3 a pol mesiaca po a sú stále také tmavé, kedy začnú svetlieť?

ivava

Baby ake ste dostali papiere k implantátom? ja som dostala len kartičku a papiere od doktora čo mi robil...to je všetko potrebujem ešte niečo???

strangeemily

Ahojte dievcence:)
prosim vas mozte mi prezradit kolko mozu byt „stare“ predoperacne vysetrenia????idem na opku k Cervenovi....dakujem:)

queen

Nela7
Ako na kom :-)
Ja budem mat anatomicke mentor... Tu tusim vyhravaju ES gule, ale niekedy mam problem to rozoznat :-)

Nela7

lilabmw

ja vie ja som tiez mala konzultacku s Csentesom, ty si bola tiez u nich na opke??...po akej dlhej dobe si zacala sportovat??hm, a v juli??v juni este nie!? :D

Nela7

lilabmw

ja vie ja som tiez mala konzultacku s Csentesom, ty si bola tiez u nich na opke??...po akej dlhej dobe si zacala sportovat??hm, a v juli??v juni este nie!? :D