Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

matilda1

ja si tiež vravím, že ked budem chciet extra bomby, tak si kúpim riadny push up efekt a veru v NY háadam ani nevystužené nemajú, všteky len tak hrubo vypchaté..ten double push up sú tie čo vnútri vyzerajú ako ritka? :))netlačí ti to moc na silikony? necítiš to? ja som push up zatial neskúšala musím si ešte počkat.Kedy od opky si začala nosiť?

..a najviac sa teším len na trička naostro čo pri väčších prsiach už nie je také ideálne si myslím, všetko má svoje pre a proti vždy :)

matilda1

angie77

ano dakujem...ved ja viem tiez si to niekedy vravim ze idem nejdem idem nejdem...ano podprdy nosim tie double push up z HM alebo NY tie mi dobre sedia a urobia mi pekny dekolt...ved som stale na vazkach s tou opkou a takisto som stastna ze som to tak dobre zvladla a dnes mi zrovna robili sono po roku a pol prvy krat co mam implantaty a mam vsetko v absolutnom poriadku tak stale premyslam:)

angie77

matilda1

naozaj ich máš krásne, ja by som už druhú opku neriskovala, ale to som ja, oproti tomu čo som tam mala pred tým si vážim, že som to všetko v zdraví prežila a mám tam to čo tam mám teraz,veď nie vždy sa zadarí, kto číta forum tak vie, ale ja nechcem nikoho prehovárať, sama si občas povzdychnem že mohli byt väčšie, ale to je len naša ženská márnivosť, že stále chceme viac:)a pritom sú tak krásne a nie všetko čo je velké je aj vždy pekné ...

tá podprsenka je riadne push up, však? :)krásne sú naozaj

nikuska124

babenky prosim poradte mi ako sa dostanem do albumu poslite mi prosim ten link, ja mam aj pristupove heslo aj uzivatelske meno(uz som aj fotky pridavala), lenze som tu dlho nebola a zabudla som ako sa dostanem k albumom...Dakujem vam

Rozalka

Tomaska

nádhnerné ich máš!!! a ako si sa bála že ti budú malé... máš ich fakt užasné... možeš byť max spokojná!!!