Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

ivava

ty si bola u koho? preco ti nedali oblbovak? inak jasn eda sa to aj bez toho ja kym som tam cakala na op tak som na izbe zaspala :D ziadne stresy som nemala- co sa naozaj cudujem... mna chrbat katastrofalne boli aj tie prsia ale podprsenka ma netlaci, ale ked si dam ten flector skoro ani neviem ma operovali :) ale taka chodim zhrbena :( vobec sa neviem vystret

tara

u mladeka si bola na konzultacii? ja som u nho bola dva krat pred op lebo som si nebola ani ista ci chcem ist k nemu, pred tou druhou konzultackou som do poslednej chvile ani nevedela co chcem povedat a potom sa to zo mna uz len sypalo... on podla mna neni velmi zhovorcivy, aspon nammna tak neposobil, nechapem co tu citam ze niektore baby sa s nim rozpravali 1,5hodiny :D ani mne nic nepovedal na co som sa neopytala on to bere tak podla mna ze to uz vsetky mame nastudovane :D co sa ti nepacilo na nom inak? iank uz aj u nho jake dlhe cakacie doby su... skoro 3mesiace

TARA_

ewel007
Akoze urcite je to skvely doktor, nic proti nemu, ale debatovat o com moc nebolo :) A ano ma toho viac nez dost :)
Skoda, ze si dnes nemohla prist, ja som bola tiez na stretku. Ano, spominam si, ty riesis, ci sa to oplati, ked to nebude az taky rozdiel :)
Najskorsi temrin mal zaciatkom marca, ale ze ma jeden mozno aj vo februari, tak ak by som sa rozhodla, tak pojdem ako sa bude dat.
Som sa bala, ze mi povie, ze mne jedine anatomy.

ewel007

TARA

tak možno bol len unaveny alebo tak mne hovoril minulý týžden že ma tolko toho že až až, skus ešte raz konzultaciu ked tak a super teda gulate vyfasneš ? :))
Hej ja chcem reopku a dnes som ho trošku zasipala mailami tak uvidime na čom sa dohodneme :))
držím ti palce a kedy by si chcela termín?

TARA_

ewel007
len mne to pripadalo, ze sa akoze viac nemame o com bavit, tak na tej dalsej by sme co rozoberali ... Ty chces tusim reopku, ze? :)
Jaj a zabudla som, ze mi da okruhle v pohode.

ewel007

TARA

take iste pocity mala tuším eele ak sa nemylím a sme je poradili že nech ide znovu na konzultačku a teraz je spokojna, možno to dalšia konzultacia spraví, ved nemusíš isť po prvej konzultacii na opku, ja dokiho stale otravujem a bombardujem mailami :))

TARA_

kvet11 tomasova lucia83 macka7
Tak baby ani neviem kde zacat. Pocity su take divne, co som sa neopytala to nepovedal. Ked zacal s velkostami, tak som hned strpla :) Strelil, ze 300-350 ml. Tak som mu povedala, ze sa mi to zda malo, nech mi povie max. Tak ze takych 400 ml, ale ze nesmie ist nad 13 cm do sirky, lebo by mi to pretrcalo cez zlazu ci co. Ale ze na sale by sa rozhodol a dal by co najviac, mozno aj tych 425 ml.
A baby vy mate vsetky pod sval, ze? Mne povedal ciastocne pod sval ... neviem preco ciastocne ...

Honey777

janica25
nie neni si slepa,ja nie som v galerke,ale tolko babam som posielala fotku,ze uz to budem musiet zvazit :))

ewel007

Zuleko

no hej na to tiež myslím že 120ml nieje taký rodiel :( a teda kde mam hladať imploše nad 650ml či to vyrabaju na zakazku ? :))