Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Tina691976... prosimta mam taky problem ked som si pozerala fotky tak mam opuch stale na lavom prsku a na pravom nie mam to od zaciatku som 4 tyzdne po opke a ten opuch nemizne ...aj ty si mala opuch vsak? Som s toho nervozna:-) na kontrolu mam ist 18 maja ...prosimta po akej dobe sa ti to dalo do poriadku ? A v tom lavom prsku mam mensi inplantat skor by som cakala ze tam kde mam vacsi inplantat tan bude opuch

Nikola21

mulatka

no ja idem k dr. Magdovi. Momentalne som vzahranici takze ja budem robit testy 2 dni pred opkou. Ale vedia mi to vsetko spravit v jeden den takze to je super. Konzultaciu som mala teraz pred dvoma tyzdnami a vsetko prebehlo fajnovo takze uz sa tesim :)

tina691976

elle
určite počkaj všetko ti dojde mailom len zajačik tá dobrá žienka čo to spravuje je zamestnaný človek ona to robý popri práci a starostlivosti o rodinu nezištne tak určie ked sa ktomu dostane dostaneš všetky inštrukcie

elle

Ahojte, chcem sa opytat, ze vcera som poslala fotky prs "pred" do galerky na galeria@zoznam.sk a doteraz mi nedosla odpoved, ze ci cakat, alebo co robit? :-) Vdaka

tina691976

sashinka1985
ja som už desať týždnou po opke ale ešte spávam stále v športovej podprde ja sa cítim vtom tak bezpečne aj ked nemusím tak si ju vždy večer dám :) ale už spímm v pohode celu noc na bruchu

sashinka1985

ahojte kocky, chcem sa spytat,tie,co mate uz dlhsie po, od akej doby ste zacali spavat bez podprsenky len v pyzame?

mulatka

yanka8-jej dakujem ale asi nemozem lebo moj pride az pred 17.6. preto lebo sa musi venovat po opke malym mam 3 kočky :)

jajakarinka

Yanka8.....!tak ti drzim palce :-) sestricky aj vsetok personal je super:-) ja som bola na izbe 1 a ty? Tes saaaaaaaaaa:-) zajtra ak budes vladat daj vediet ako si dopadla:-)

yanka8

Mulatka
Skor nechces ist? Ja musim odhlasit termin co som mala u neho na zaciatok juna, len som to chcela niekomu posunut