Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Nikola, ja mam navrhnute 320ml, vyska 176cm, vaha 58kg, pod prsiami 78cm a myslim, ze do vacsich nepojdem po tom co som drzala tie silikony, mozno max. 350ml, ale manzelovi sa velke nepacia, tak sa toho dost bojim :-/

Nikola21

ahojte baby. Bola som minuly tyzden na konzultacii a v juny mam opku. Chcem sa spytat ci ma z vas niektora potobne iery ako ja a davala si 360VP lebo zacinam sa bat si nebudu male. Mam 167cm, 50kg a prsia mam tak 81, hrudnik 70 a pas 65. Som dost stihla ale ajtak sa bojim ci mi to nebude malo. Ajked doktor povedal ze on by mi najviac odporucal tych 330 az 360.

tina691976

lilix
áno ja som si sen splnila pred 9 týždnami som vlemi spokojná ale ja už aj vekom ved ťahám na 38 na dalšie dieťa už nepomýšlam tak ja už to mám len na vytešovanie som spokojná velmi aj tá sumernosť je naozaj vydieť teras mám vrch a a boky uplne identické mierami čo vyzerá užasne už sa neviem dočkať dovolenky kedy to rozbalím na živo plavky som už štvoro nakupila :) a do galerky musíš napísať na email galeria@zoznam.sk poslať foto pred opkou len prsia bez tváre a nezáleží kedy tu opku chceš absolvovať len ku tej fotke napíš aj svoj nic s fora

lilix

tina691976

No uplne potrebne to nie je, ked som vydrzala tych par desiatok rokov s malinkymi prsiami tak tolko uz vydrzim, nemam z toho nejake komplexy, iba by mi to zosumernilo postavu a urcite by som sa citila sebavedomejsie a aj v lete v plavkach a proste stale by to vyzeralo lepsie. Tak aspon mam cas na vyberanie lekara, typu a na sporenie :-) A ty uz prsia spravene mas? Neviem ako sa pozera do galerky (asi tam nemam pristupy) takze sa pytam. Vela som toho teraz precitala aj na inych strankach, takze som na to navnadena, ale urcite bude istejsie pockat az po dietati.

tina691976

lilix
ved ak to nieje potrebné tak si to nechaj až po odkojení určite to prsia može zničiť záleží aj ako sa ti prsia pred porodom zvečia a naleju to urobý aj skožou neplechu a potom si dáš spraviť pekné prsia a budeš happy :)

lilix

@Sifonka 6 @Tina691976

Dakujem za nazor, neviem ako mam dat odpovedat, neviem tu s tym celkom dobre narabat tak sa ospravedlnujem :-)

Moja kamoska ma prsia spravene potom mala dieta, nie som si ista ci ho kojila nakolko zije v UK. Ale prisa ma dokonale, po tehotenstve jej klesli a kedze nema ani velke implantaty tak vyzeraju maximalne prirodzene. Tak som nad tym uvazovala ze by som si dala spravit aj ja kedze asi budem isty cas bez prace a teda by som to poriesila medzi tym. Avsak to ze by sa to tym kojenim pokaslalo ma odradza plus om niekde citala ze ani nie je dobre otehotniet minimalne 1 - 1.5 roka. Takze to asi necham zatial tak a pockam si. :-)

Sifonka6

Lilix
Cisto moj nazor:
Podla mna je rozumnejsie pockat... Mne sa prsia po 2 detoch velmi zmenili, a co mam zname kazdej jednej povolila velmi koza, cize nastal pokles, je to sposobene i pohybom vahy, nie iba dojcenim...samozrejme su i zeny ktore nepriberu skoro nic, a prsia sa im nemenia, ale osobne si myslim, ze takych je mizive percento. Zaroven moja osobna skusenost s dojcenim... 1. Ve dieta hroza same zapaly.... Po 4 mesiacoch trapenia sa som to vzdala
2he dieta bolo dojcene 14 mesiacov bez jedineho problemu...

Az by som k tomu prvemu dojceniu mala vidiet este i pokles a ,,znetvorenie,, prsniku asi by ma to moc netesilo.
Tak isto i pocet operacii... Az sa tento problem riesi po detoch v idealnom pripade ta cakaju 2 ... Ak pred detmi s najvacsou pravdepodobnostou min. 3...aj ked to nie je samozrejme pravidlo...

Az by si vsak mala mat komplexy a malo by ti poprsie ,,0,, nicit zivot samozrejme to treba riesit.

tina691976

lilix
baby tu písali že po kojení sa to zmení tvar už nieje ten istý ako predtým tak je to asi na zváženie či radšej neodkojiť a až potom aby si to nepaltila dva krát
sifonka6
áno ja som si to robila ale nemožem povedať že by to bolo to isté ako s ryžou prsia su krajšie formované ryža bola v podprde velmi narvaná a to je ešte aj to že sa to skuša na nesprávnu velkosť podprsenky

Sifonka6

All,
Kocky robili ste si ten ,,ryzovy test,,? Dat ryzu do vrecka a tak skusit velkost implantatu?
No mne sa uz 350 zda takto vela....

lilix

Baby co idete na zvacsovanie, mate uz deti ci este nie? Je lepsie si dat spravit prisa az po detoch ci aj pred? nebude potrebne ist potom opat na operaciu a upravu? Neviem sa rozhodnut...a hlavne aj preto ze mam taky vek, ze uz by sa mi o rok dva zislo aj otehotniet :-/