Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicilka

babule chcem sa opytat ci ste niekedy neolutovali, ze ste sa na tento zakrok dali. Viac menej som sa uz rozhodla, ze by som do toho isla, len bojim sa ze si po par rokoch budem buchat hlavu, ze co som to urobila :(

Veju13

Ahojte baby.Dnes som 9.deň po operacii.Zistila som,ze si jeden prsník zo spodu necitim.Mam rez pod prsiami a ako to mam prelepene tak nad leukoplastom si necitim celu spodnu cast ked sa ho dotýkam,poškrabkam,nic...A na druhom prsníku ma boli pradavka.Vadi mi aj dotyk podprsenky ale na dotyk ruky je to neznesiteľné.2.2. idem na kontrolu tak to samorejme spomeniem,ale chcem sa spytat aj vas,ci mate skúsenosti. Implantáty pod svalom...

citruska

lenusa00 presne ako ti pise aj NatalkaBS, nad takymito vecami netreba velmi rozmyslat. Rob to co citis :) Ja sa teraz citim skvelo, je to sto a jedno oproti prsiam ake som mala predtym. Bala som sa bolesti, ale po pravde nie je to nic co by sa nedalo zvladnut. Ano, Centrum plastickej a estetickej chirurgie je v Kosiaciach. Ako by Ta okolie prijalo? Ale prosim Ta.. nad takymito vecami je zbytocne sa zamyslat. Ty nezijes pre nazory inych, tie Ti mozu byt ukradnute

sababka

Ahojte. Tak aj ja som sa rozhodla pre plastiku pŕs, keďže mám dieťa a teda nieje to už vôbec pekné. Vie mi tu niekto poradiť nejakého dobrého plastickeho chirurga v Bratislave?

Lili14

čaute chystám sa na operáciu prsníkov a chcem sa opýtať či máte niektorá skúsenosti s MUDr. Zabavníková, Košice.

NatalkaBS

lenusa00 ak ti mozem poradit tak nad prsiami tolko nepremyslaj, bud ich chces alebo nie :) pevne rozhodnuta nebudes nikdy, to viem z vlastnej skusenosti, ale potom budes velmi rada ze si sa na to dala, to mi mozes verit

lenusa00

Citruska o takomto pred vianocnom darceku snivam aj ja a uz par rokov a stale nejako sa k tomu nemam. Ako sa citis? :) Ty si bola v Centre plastickej a estetickej chirurgie, to je v Kosiciach nie? U mna nie je dna aby som nerozmyslala nad tym ci ist ci nie. Tolko clankov o prsiach som uz precitala, ze ake su vhodne preco a o dobe liecenia a podobnych veciach cize v podstate viem co by ma cakalo, len neviem ako by ma okolie prijalo.

Veju13

Dakujem Evellina. Ja som uz tiez po...A citim sa super.Vsetci sme sa bali,ze budem uplne neschopná vsetkeho a ubolena,ale nakoniec potrebujem pomoc uplne minimálnu.Samozrejme,ruky nedvíham,takze nezvladnem si napriklad umyt vlasy alebo prevliect tricko cez hlavu.Taktiež mi samozrejme musia pomahat z ľahu do sedu a naopak ale okrem inak sprchu,toaletu,umyť zuby,obliecť,vyzliect (vrch na gombiky) bez problemov a to hned druhy den od opky. Prsia bolia ako poriadna svalovica ale ani to nevnímam,skor mi vadi stipanie rany asi po drene.A bolest chrbta je horsia.Neviem totiz soat na chrbte,spim tak prvy krat v zivote a je to pre mna neskutocne nepohodlne a bolestive ale da sa.No v den operacie som sa citila strašne.Inak som spokojna s výsledkom, doktorom aj sestrami :). Pošli fotky na moj mail yemmi@azet.sk,poslem ti aj ja ;).Chodis do práce?Mas este bolesti ?

evellina

Veju13 ...ahoj, ja som 19 ty den po operacii...myslim ze tie prve dni budes mat znacne bolesti a tlak na hrudi, ale urcite s toaletou si poradis sama.Ja som velmi citliva, nemozem ani krv vidiet a z lekarov mam strach, ale s toaletou som fakt problem nemala.Bude ti vsetko trocha trvat, vstko pojde pomalsie, vsetky pohyby ale urcite zvladnes toaletu sama.
Ples, myslem ze 18 den po operacii zvladnes tiez, hoci tancovanie by som velmi neriskovala.Predsa len musis do predu mysliet, pri tanci moze niekto do vas narazit, myslim iny par.Takze radsej len sediet za stolom, ked uz tam musis ist.Ja som vdacna za kazdu volnu chvilku ked si mozem lahnut a oddychnut.Mna by na ples teraz nedostal nikto.Predsa musim nosit tu podprsenku a este ten Stut-pas, ktory je nad prsiami a neviem ako by to vyzeralo vo vecernych satach :)
Inac ja som tiez dostala lavy prsnik 390ml a pravy 360 ml , gulate implantaty stredne vysoky profil a som velmi spokojna.
Bohuzial nemozem pridat fotky do galerie, lebo mi tam moje fotografie zazrakom zmizli.Hladala som sa tam hned po operacii, chcela som hned pridavat fotky ale neviem preco mi to tam vymazali.Tak ti drzim prsty, nic sa neboj zvladnes to.Priprav sa na tazsie obdobie ale da sa to zvladnut.

Veju13

Ahojte, tak, po mojich pochybnostiach som znovu zasla za chirurgom a zmenili sme to z anatomickych mentor 390ml vysoky profil na gulate nagor rovnako 390ml VP. A som rovnako neista ako predtym ak nie este viac.Idem sa z toho zblaznit, hrozne sa bojim. Dufala som, ze mi jednoznačne doktor odporuci co bude lepsie pre mna. Ale nechal to viac menej na mna. No teraz som prisla s inou vecou za vami. Viem,ze kazda to znasa inak,ale prosim vas tie, co ste mali vacsie bolesti,ako to bolo s hygienou?Zvladali ste samé? Otvorene..Jedna baba hovorila,ze ju priateľ aj utret musel po cikani.Ako to je?Budem zvladat taketo cinnosti sama?A este... 18.den od opkyje ples. Myslite,ze zvladnem nan ísť ale samozrejme s tym ze ziadne tanecne kreacie,dvihanie ruk,alkohol...!