Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

assabloy

Snazim sa byt trpezliva a hlavne sa nechcem moc prezerat ale to neda cloveku sa neobzerat a hlavne ked idem do sprchy pozeram a porovnavam. Asi v piatok vybehnem do mesta na poriadnu podprdu v ktorej sa budem citit dobrero

evellina

Lenkalilli...ahoj ako sa mas???chcem sa ta opytat, kde si si robila predoperacne??..v PO alebo v KE? mne dal dr.Svehlik kontakty v KE, ale rozmyslam, ze radsej by som si ich spravila v PO, daj mi vediet kde si si ich robila ty a co vsetko je potrebne...inac dufam, ze po opke je u teba vsetko ok, pozdravujem :)

assaabloy

slniecko83
kup si teraz hocilen jednu podprsenku ale poriadnu. neries teraz cipky ale to aby ti sadla dobre. mne ten pas drzi dobre on ma tvar S ak to pozorne das tak to bude drzat.nemozes to mat uplne silno upnute, tak normalne mierne. musi to drzat ak drzi aj mne. chce to vsetko trpezlivost ale bude dobre uvidis :)ja som mala nosit pooperacnu 3mesiace a potom do 5tich na noc. nosila som poctivo. niektore baby po 6tich tyzdov nosia normalne podpsenky, u kazdeho je to individualne.

olly-fa

henka88,doka

Baby tak ja teraz otvaram oci... ja som mala asi fakt obrovske stastie. Doka nechapem co na vysetreni v labaku stoji 55 eur??? Mne ta moja kamoska z labaku povedala ze za normalnych okolnosti by som platila 20-25 eur. A na internom mi sestricka povedala ze pani doktorka to naratala tu sumu 14 eur podla bodov. Mam pocit ze tí tvoji lekari ti dali aj vysokohorsku prirazku...sila. A ja som vsade otvorene hovorila ze idem na agumentaciu,pani doktorka na internom mi este dokonca vela stastia popriala,nechapem ako mozu byt taketo rozdiely...

slniecko83

assabloy

Skusala som si dat ten pas na telo a mne isiel lepsie povedane sa tlacil medzi prsia. Tebe sa tam netlaci? Mne doktor povedal 3 hodky ale ja nosim 4-5 hodin.Dnes mam 6 tyzdnov od opky uz by som mala nosit nevystuzenu podprdu ale zatial mam iba jednu kupenu a v nej sa necitim dobre. Je cipkovana a skrabe ma. Musim ist na nakupy.

henka88

no a mna vyslo predoperacne v BA 100 eur, co je dost vela na to, ze som mala pocit, ze mi nic moc nespravili. :) sono som si robit nemusela.

henka88

mirkaviki, titten

moja obvodna vedela na co idem a povedala mi, ze to budem mat zadarmo, ze to je predsa predoperacne vysetrenie a na to mam narok. tak som bola v pohodicke a vybavovala som si interne, ale tam ma ze totalne zdrbali, ze na takyto zakrok mi vysetrenie nespravia a ked som si to chcela zaplatit, tak aj tak odmietli. toto ich jednanie ma strasne rozculilo, tak som si zavolala hned do poistovne, no a neviem aku mas ty, ja mam VSZP, ale maju to tak vraj vsetky, tak ty mas narok na predoperacne vystrenie, ale nie ked ide o esteticky ukon alebo nejako tak to maju definovane. a obvodna alebo interna musi zapisat ake vysetrenie ti robili inak im to nepreplatia, cize predoperacne ale aj k comu. a ked tam da augmentaciu, tak ti to ziadna poistovna nepreplati. preto bud sa dohodnut s obvodnou, nech ti napise nieco ine alebo mozno vychytas nejakých ochotnych internistov, ale kazdopadne si tam nemozu, ak to chces zadarmo napisat skutocny zakrok. ja som si nakoniec vybavila sukromne vysetrenia a zaplatila. odradil ma ich pristup, este ked ma odmietli vysetrit aj za peniaze, lebo ze k nim chodia ludia so skutocnymi problémami - ako by som ja za to mohla. :)to je moja skusenost, poistovna preplaca predoperacne ale nie k takymto zákrokom. ale su tu aj baby, ktore to vdeli zbuchat zadarmo :)

doka

LAURITANIA,
som rada,že je to všetko tak super,celý priebeh na 1*,teším sa s tebou už bude len lepšie :) asi tie nohy sú horšie,ale nevadí-v leto to bude top :))