Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Luky2012 tak ja mam starsiu 3 rocnu a po 5 dnoch bez problemov by som sa postarala, treba sa trochu prisposobit situacii, nachystat si veci po ruke a vysvetlit dietatku ze maminka je chora, ma ofukuje a stale lieci:)) druhe dieta mam 16 mesacne a to by som veru nezvladla bez mami, to je bez sance. Tvoj syncek ma vyse dva roky si pisala, neviem ako ho uz mas samostatneho ale ked si podla dcerky predstavim, tak by si to mohla dat.

Luky2112

Slniecko83
Ja viem ze by bolo najlepsie aby mi niekto pomohol aspon na 10 dni,ale moja mama je proti tomu tak som rada ze mi aspon na tych 5 dni pomoze a manzel zase nemoze ...no budem to mat dost tazke,ani si to neviem predstavit ako to vsetko bude,aj sa toho trosku bojim ale ked uz som sa nato dala tak to uz dotiahnem dokonca...veru uz sa mi to blizi,este idem zajtra na interne a budem mat predoperacne hotove...po kolkych dnoch si bola ako tak schopna postarat sa o maleho?

Lenkalili

Držim prsteky tým ktoré to čaká :) Baby ktorá tu máte spravené aj viečka napišete mi váš email by som sa chcela niečo popýtať, dakujeeem :)

marikamarika

Lauritania

Drzim palce! Daj vediet ako si dopadla ked sa na to budes citit :)

Slniecko
Dakujeeem uz sme obe prsatice :) zajtra komtrola v interklinik som zvedava co mi Racz povie

Tina
Moja ja som sice po op len 6 dni, ale jedno prsko si skoro vobec necitim,ani bradavku ale ani niektore casti prska, ape vraj je to normalne citlivost by sa mala napravit do cca pol roka, u kazdej je to indivindualne a moze to byt kusok dlhsie ci kratsie, cuculka mi hovorila ze najprv si ich necitila a potom az moc..treba vydrzat to sa spravi :)

slniecko83

Luky2112

Ahojky co sa tyka starostliivosti o male deti po opke tak najlepsie je keby ti niekto pomahal aspon 10 dni. Ja mam 20 mesacneho chlapceka a bola som u rodicov 5 tyzdnov a keby mi oni nepomohli s nim tak by som musela ist na opku neskor. Potom sme boli tyzfen u svokrovcov co uz som aj sem tam zdvihla maleho a v sobotu sme sa vratili naspat do zahranicia a a naplno uz musim fungovat. Moj maly bol dost rucickovy a po opke vrla krat dvihal rycicky aby som ho zobrala a ja som nemohla aj mi to bolo hrozne luto a vzdy som si klakla a objala ho. Budem ti drzat palce uz sa ti to krati. Ozaj uz mas predoperacne?

slniecko83

Tina

Ahojky ja mam po opke 6 tyzdnov a jednu bradovku mam dost citlivu. Ta citlivost moze trvat aj niekolko mesiacov. Je to neprijemne ale musime vydrzat.