Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

TOMYUM.Ahoj moja kamoška ma anatomicke mentor a su ozaj makucke mne maknu a som 2t po opke uvidime neskor napisem ti:-)jasne 555 vobec neni vela dala som foto do galerky pozres povies mi:-)aj ja mam lave viac tvrdsie a spuchnutejsie a tie modriny stale pomali miznu.Do prace ese nejdem mam kadernictvo frajerka som skusala ani nie 2t po opke strihat ale som bola ubolena tak este tyzden ked som tolko cakala nech som ok.Ty uz bez bolesti?mne doky tiez vravel 6t pooperacnu a 6mes je dobre na noc a ja veru ju budem poctivo nosit a asi aj v praci zo zaciatku ma tahala ale som istejsia v nej..inak fakt dozvie ci aj dr citaju forum:-)

cukricka

Lenkalili ano treba myslim zavolat. Ja som volala lebo som prisla len na par dni na vysetrenia tak aby nebol problem. Na strojarenskej 1 Dr. Anne. Nic mi tam netrebalo. Ziadny listocek. Ked aa doktora opytas on ti isto da kontakty

ythyl

cukricka,

hovoril dr.Svehlik o tom,ze ma nieco s netom?lebo ja som mu v utorok pisala ohladne profilu,lebo 27.jan idem na to,ale mi doteraz neodpisal:/tak tam predsa zavolam,aby som si bola naisto,ze bude opka:)

cukricka

Katus1. Ja idem k dr svehlikovi 6.februara na operaciu. Ak ti neodpisuje na maily zavolaj mu. Ma nieco s netom vravel. Da ti cislo na dr na predoperacne a ak sa opytas aj na Usg prsnikov. Mne dal kontakt na dr na strojarenskej a stalo to 13eur usg. Tiez idem z uk si dat spravit doma lebo tam je to drahe. Ale budes musiet ist na jednu konzultacku k nemu tak mesiac pred operaciou. Inak je velmi ochotny a mily. A samozrejme sikovny :)

ivetka58

Katus1
Ja som si dala prsia robit v uk ,vyslo to na 5000 eur,ked som si spocitala neoplatilo by sa mi ist na sk.nasi tiez nevedia ze mam nove prsia,dokonca ani segra :)