Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

bola som v ružinovskej nemocnici, klasicky na oddeleni plastickej chirurgie, ale neviem ci este tam operuje. Vygoogli si Dr. Drahomir Palenčar. On urcite operuje aj niekde na sukromnej klinike.

cheeky

nena

dakujem za odpoved:-)nie,nic sa nestalo len chcem vacsie zase.1x som bola v Brne u dr.Hrbateho ale ten ma nejake problemy sam so sebou a myslim uz ani nepracuje tak som sa rozhodla pre Cervena:-)A klinika sa ako vola?na tie viecka myslim

bejbiii

Ahojte baby , takže už mám aj ja po :) som neskutočne šťastnáááá :))) sice ešte to nieje výsledný efekt pretože je to len týžden po operácii a je to ešte boľavé a opuchnuté ... bola som u dr.Paulisa v Planej a vrátila by som sa tam už len kvoli tej neskutočnej opatere a vnímavým sestričkám :D . Som rada že som zvolila práve túto kliniku a práve tohto pána doktora, pretože vdaka ich profesionálnemu prístupu nič nenechali náhode:) takže už sa teším ako kúpim svoju prvú podprduuu :D mááám 300 guľaté pod žlazou vysoký prof.

Nena1

cheeky
preco znova opka a u Cervena? Stalo sa Ti nieco? A kto Ta robil 1x? Ocne viecka (vrchne) mam urobene u Dr.Palenčara v Ba v Ruzinove. Bolo to pred 2 rokmi a som spokojna.

cheeky

Ahojte,davno som tu nebola.Prsia hotove ale idem na dalsiu opku tentokrat k Cervenovi tak sa tesim:-)Chcem sa opytat este ci by mi vedela niektora poradit dobreho chirurga na ocne viecka.Dakujem:-)

doka

Tak,imploše objednané-vyplatené,predoperačné za mnou-všetko OK,výbava z lekárne vybratá....a už len čakať 9 dní :)

wenushka

Doka

Uz sa asi nejdem nad tym zamyslat lebo ma sibne. Necham to tak a budem dufat ze to bude pekne.Dakujem za povzbudive slova.Uz si si zacala robit predoperacne vysetrenia?

doka

Wenushka,

neboj,bude to OK,ja som bola na viacerých konzultáciach,opku odkladám 5 rokov,tak čo-to mám naštudované a čo sa týka dokyho-plne mu dôveruj-ja som sa zatiaľ nedočítala,že by niektorá bola nespokojná a dovolím si tvrdiť,že som zatiaľ nevidela nejakú dobabranú robotu-tak preto aj moje rozhodnutie je k nemu aj ked aj Racz na mňa urobil top dojem,ale čo sa týka ich dvoch-tak sa trafila úplne presne :)

wenushka

Doka

Aj ja som chcela ist do anatomov ale ten album ma presvedcil ale teraz mam velke obavy ze to nebude pekne. Ved toto ani ja nemam skoro ziadny zaklad za to si myslim ze gulate budu velmi vidiet.Skoda ze aj ja nemam daku znamu co ma silikony aspon to vidis na zivo ako to vypada.