Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matapazicka

Noo tak to mam problém neviem tam poslat tu fotku cez môj tablet. Neviem pridať prílohu na tom tablete trafí ma

cukricka

Juliana
Premyslam. Ale ono to nemusi boliet. Cim vacsi silikon tym vacsia bolest nie? Mozem sa ta opytat kolko mas rokov? A nemas nahodou foto z boku? Posli mi na mail ak by s tym nemas problem prosim. Aj odpoved kludne. Dakujem iveko57@gmail.com

ythyl

katus1,

ahoj ja idem na opku k dr.Svehlikovi 27 januara a sa velmi tesim:)

assaabloy,

prosim ta, kolko mas cm pod prsiami a tvoja vyska plus kg?:)inak prska mas krasne a docela sa mi zdaju velke na tolko ml :)

lilabmw,

ahoj,fuuha,to budes mat riadne bomby:)ja som este na opku nebola,ale je ti malo 400ml?lebo ja budem mat 420ml a stale rozmyslam nad velkostou:/

bittersweet

Matapazicka treba poslat foto prs (bez hlavy) na galeria@zoznam.sk. Adminka zajacik ti posle link a pristupove heslo k albumom. Plus sa treba trochu zapojit do diskusie.

Matapazicka

Myslela som pozriem fotky neviem si ich tu pozrieť lebo baby píšu ze tu dali nejake foto neviem to nájsť poraďte . Ďakujem

Matapazicka

Ahojte. Som tu nová. Tak ja idem 1marca do BB ku Červenovi. Mam mat 350ml stredný profil anatomické. Myslite ze si nemám dat aspoň 370ml. A prosim vas ako si tu pošlem vaše fotky co tu dávate po opke

lilabmw

ahojte zdravim vsetky kocky som tu uz dlho nebola sa ospravedlnujem reopka je stale v plane v maji 13 teho u Dr. Cervena dohodli sme 650 ale asi mu poviem ze mensie nakolko mam 163 cm len.Je to niekto nahodou novy co bol na reopke ak hej please ozvite :-)

henka88

sashinka1985
joj, ja som zvedavá, ako to budem zvládať ja. prajem ti skoré zotavenie ešte raz. Áno, aj ja idem k Raczovi, a idem na konzultačku akurát 15teho, ty ideš vtedy na kontrolu. Ty tam máš na ktorú prísť? Už nech mi to rýchlo ubehne, sa neviem dočkať marca :(