Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Lucy2112
ahoj ja az niekedy po 10tom dni ale to ajtak vyzeralo :)))) po vybrani stehov som bola uplne v pohode a robila som vsetko sama. Mne vadili tie stehy, tie mi branili normalnemu pohybu a rezne ryhy velmi boleli. ale akonahle boli von som bola uplne fit :)

Myshka001

Titten

vážne si behala po 6 týždňoch? :O wau :) ja by som tiež čo najskôr chcela aspon nejaké cviky, lebo teraz po vianociach sa cítim ako tehotná :D .... ale tak ďakujem, v každom prípade si ma potešila :)

deed

Kocky zlate krasne sviatky prajem :)
A cakatelkam len chcem povedat
Ze dnes 12.den a uuuuuplna pohodka

Tie prve tri dni aj zabudnete ze boli :))

bittersweet

Prajem vsetkym krasne a pohodove sviatky!:)

Slniecko83 nie, vyter z krku sa vramci interneho predoperacneho nerobi!

slniecko83

All.

Babulky chcem sa opytat ster z krku sa musi robit v predoperacnych vysetreniach alebo sa nemusi robit.

Prajem Vam stastne a vesele vianoce

sashinka1985

Katus25 super ze mas vysledky dobre, uzi si vianoce nemysli na piatok, snaz sa vychutnat si tieto dni a ani sa nenazdas a budes mat po opke. Verim ti ze sa uz zacinas bat, ja som este kludna zajtra mam presne dva tyzdne a idem na to aj ja. -Teda dufam, kvoli odberom:-(