Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Deed:tak mam abtib utorok posl tabl tv dr vedel ze si ich brala nebol s tym problem?ani neviem ci mu to mam povedat aby ma neposlal domov som sa u nas pytala chirurga a povedal ze mozem len ak budem aj tak chora nemoze ma operovat....tak si nemala komplikacie pri opke po antibiotik?

tomyum1

Katuss25
Ak tvojmu plastikovi nevadi ze budes tesne pred opkou brat atb urcite daj nech si fit. Inak by si musela asi prelozit opku... To snad nie... Liec sa!
Ja som relativne ok dnes, aj som na 20 min zaspala (posediacky). Zajtra doobeda kontrola.

katuss25

Tomyum,,Deed:kocky som v prdeli idem na antibiotika vybavujem sumamed drzte palce mooooc vam dakujem za podporu
Tomyum:pis ako ti je ja som s teba hotovaaa moc drzim palce bude to ok moja musi byt:-)
Deed:prsicka krasneeee
Mata 123:zazvor pijem na litre nezabera:-(ale dakujem a napisen