Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Miska_06

Titten

Bola som u pána dr. Gubu v ULK :) a mala by som sa tam o 2 mesiace ist znovu ukazat, ale asi nie.. skusim inde. a uz teraz tie prsia az take vydojene nemam, dala by som aj foto, ale neviem ako :) ale v kazdom pripade som rada za pozitivne ohlasy a dufam, ze aj ja sa dockam novych prsicok :) Len som dufala, ze sa vyhnem odstranovaniu koze. mne sa jazvy strasne skaredo hoja a mam z toho obavy. Keby mi staci implantat na vyplnenie a rez pod pazuchou , bola by som uplne ze najstastnejsia :)

Nena1

Titten
Ty aký máš prehľad :-) Áno, mala som pooperačnú 75A a teraz nosím 75D. Tiež som tipovala, že Miska bola asi v ULK

Titten

Miska_06,

nebola si nahodou v ULK?
Pri vydojenych prsiach by som sla k Trskovi konzultovat rozhodne, on robi aj krasne korekcie a urcite sa daju dat aj implose

Titten

marikamarika,

na victoriuregiu som len same zle skusenosti citala. Interklinik je proti nej uplne nebe a teraz kocky tam boli dost na opkach, a spokojne su

Titten

Lenkalili,

pooperacnu vobec neries, ja som mala 70B a real mam 70D kosik uplne ltt. Nena1 mala tusim Acko pooperacnu a ma vyse 400ml implose. Musi to byt mega stiahnute, preto tie mini velkosti

bittersweet

Baby co ste boli na interkliniku, robia tam realne augmentaciu endoskopicky? Lebo co tak citam a albumi pozeram, nevsimla som si ze by to niektora tak mala robene.

Dada77

Sashea a ty si mala kade rez ? A kde sa ti to zapalilo ? Mne zatial druhe atb nedal, lebo ved len vcera som dobrala tie preventivne pooperacne. Som zvedava, ci sa to do piatkovej kontroly zlepsi. Tebe sa to kedy zahojilo od toho zapalu ?

Dada77

Lenkalili ja fakt netusim, ci to bude rovnaka velkost, ale podla mna to bude ok. Ty mas dost uzky chrbat, kedze mas cez chrbat podprdu 70. Ja mam 85, implose 440 a podprdu 85C. A prsia teda nemam male. ;))

Dada77

Anosa dakujem. Ale poviem ti ked som si zbadala tie dvorce... Fuj, dost nechutne. Inak ja som sa pytala, ci si mozem dat na hodinku dole tu podprdu - ze preprat a vysusit, a povedal ze jasne. Tak vidis - co doktor, to iny nazor.

Lenkalili

Baby počuvajte som si teraz pozrela tie papiere a pooperačnu podprdu budem mať 70C to nie je male? :D joj som myslela že D podpirky budem kupovať...či sa to môže odlišovať pooperačna od normalnych :D?