Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Ahoj shiela, tak ja mam oproti tebe hrudnik jak zehliaca doska.ty si na tom o nieco lepsie.:-)ty ides ku komu na opku akedy? Ja sa neviem dockat kedy uz budem mat aj ja prsia.:-)konecneee po tolkych rokoch sa budem citit zenou :-D inac dakujem vsetkym kockam co tu pisu,velmi to pomaha, cele toto forum je super!

anosa 12

Dievcata dakujem!!! Prosim prosim povedzte dokedy budem spavat v polosede? Spim v polosede lebo teda z lahu by som sama nevstala. To nespanie ma nici. Ja som od ppky nespala viac ako tri hodiny vkuse. V nemocnici sa nedalo a uz ani doma neviem.
Sashea ty si motor ! Ked si to tak zvladala!Ja som sice uz trochu varila, maleho prebalujem od vcera tiez ale teda s tazkostami.

Dada77 ty teda tiez nemas kludu pri troch detickach!

teneriffe

Dievcata, nebola dnes niektora z vas u MUDR. Cervena???

a este sa chcem spytat, tie, co ste boli u neho, dajte recept, ako vydrzat tu dlhu cakacku...
dal mi termin 7.7., ale kedze som to zavrhla kvoli letnym prazdninam a detom, pojdem az 4.9.
pre zainteresovane, maju sa stahovat, ale este nevedno kam...

sashea

Bittersweet
Paliatku na referencie kamsiek:))) vsetky velmi spokojne

Deed
Ja som brala antibiotika este rano pred opkou:)) takze pohodka:)

bittersweet

Deed teraz rotuje taka nejaka viroza s bolestami hrdla a soplami, nic dramaticke a kratke, urcite budes dovtedy fit!

deed

Sashea
No cakam na foto :)))

Stale rozmyslam ci volat ze chcem 350.

A dnes ma zacalo viac boliet hrdlo tak som zahajila atb liecbu nech som ok na opku :)