Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ada 77

Anosa12,neboj,nestresuj po narkóze ti to bude aj tak všetko fuk a keď sa vyspiš ideš domov...s dobrým pocitom

anosa 12

Nena1 takze na kavu nepojdem, ked zupan nepotrebujem:-P:-D a tie vrecuska z drenov treba v ruke nosit, neda sa to skryt aby som to nevidela? Ci anj moc toho nenachodim? :-D vobec neviem co cakat.

Nena1

anosa 12
župan ani osušku nepotrebuješ. Tak skoro sa neosprchuješ :-) Stačí len malý uteráčik, zubnú kefku, pastu,nejaké papučky a pyžamo

tomyum1

Sashea
Tebe co doki kazal priniest na kliniku? Este mam jednu konzultacku ohladne implosov tak sa ho spytam ale keby som nahodou v strese zabudla :-) dik moc :-)
Inak ako cecuchy vytesujes sa cooo :-)

katuss25

Ada 77:-)ahoj aka si vysoka vaha?ake si mala predtym prsia?ja mam 182cm a 77kg pod prsiami do 90cm ked mi daval sizery boli obrovske no nevieeem:-(kolko si po opke?u koho si bola?