Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Nela111
Ano prva fotka je pred opkou a mala som 70 A-B.. a raz mi peedavacka povedala ze podprsenky na babiky nevyrabaju:))
A suhlasim s tvrdenim ze gule su vacsie ako anatomy

Nena1

katuss25
daj 500 ml. Pred opkou máš podobný hrudník ako ja a mne sa zmestilo 420ml, ale som menšia aj útlejšia od Teba. Ak doktor vie, že sa zmestí 500ml tak DAJ! Ja by som teraz kľudne dala aj sebe :-)

Nela111

katuss25
no lebo koza ma tiez len urcitu (obmedzenu) elasticitu, preto ak chce niekto velke implantaty, ide na viac operacii (teda dve..). Ale ak ti Dr. take navrhol, tak mu ver. :)

katuss25

nela 111 a katka 59
kočky dakujem za odpoved idem do TT k mudr marsalovi 450ml mi daval mi sizer a to mi bolo malo mam 85B pooperacnu mi taku daval skusal...to bolo ako ked mam push up..vy mate ake implose?ja som uz na prasky s toho som ozaj vysoka aj chrbat mam siroky preco myslis ze to bude mmoc na 1x ja koli rozdielu 50ml dvakrat pod noz nepojdem...

Nela111

Baby, suhlasite s tvrdenim, ze okruhle vyzeraju na pohlad vacsie ako anatomy, ak oboje su tej istej velkosti (co sa tyka ml)?

Nela111

sashea
Na tej prvej fotke si pred op ci po op? Myslela som, ze pred op.. Ak ano, tak sa mi nechce verit, ze si nosila 70 A-B.