Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Baby chcem sa opytat tie ktore mate implantaty okruhle 400 alebo 450 ml eurosilikony aku velkost mate alebo ste mali pooperacnu podprdu?

sashea

Nela111
Heh dakujem:).. nie deti este nemam.. no predtym som nosila dost pushup a mala som 70B ale obycajnu som mala A. Teraz este ziadnu, od piatku mozem nosit podprdy..bude to 6tyzdnov uz:)

slniecko83

barboraF

Podla mna buded mat vacsie kosiky ako D pretoze ked tetaz mas tie trojky a budes mat do toho 515 tak to bude vacsie. Mozno baby ktore maju tu istu velkost implantatov tak mali pred tym o cosi mensie prsia ako ty tak preto tie D

Nela111

sashea
Diky. Kukla som tvoje foto, mas krasne prsia. Vlastne podla mna uz aj pred OP si ich mala dost pekne, a ani aj nie take male. Aku velkost podprdy si nosila pred OP a aku nosis teraz? A obvod pod prsiami a cez? Lebo ja mam podla mna mensie teraz ako si mala ty predtym. I ked stale mam chrobaka v hlave, ze by mozno aj 390 stacili. Hmm..asi pojdem na kozultaciu este k nejakemu Dr, nech mam aj iny nazor na vhodnu velkost pre mna.

Nena1

ešte jedna poznámka, píšem o číslovaní normálnych podprseniek, nie pooperačných, ktoré dávajú doktori. Tie sú číslované inak.

barboraF

Slniecko83
Z tych velkosti som uz aj ja uplny magor:-D
Nechapem mne navrhol 515 anat.lebo som chcela 5k ale tu mi aby povedali ze to budu max.D kosiky a jedna holka ma presne tie iste implose a bola plocha aj ju operoval ten isty lekar a ma 75D a ja mam svoje prsia trojky tak asi nebudem mat len D kosik,duuuuuufam :-D

slniecko83

Mozno to vyznelo zvlastne co som napisala o tej velkosti podprsenky ale chapem ze pismeno je velkost kosika a cislo znaci obvod? Lebo som tu citala aj baby ktore su uzke pod prsiami maju 75 a mne povedal doktor 70 plus to D

slniecko83

Baby teraz som trosku v pomikove ohladom velkosti podprseniek co tu citam. Ja som sa rozhodovala medzi 400 a 450 ml a doktor povefal ze tam nie je velky rozdiel ze podprdy su rovnake 70 D a teraz rozmyslam ci sa nepomilil ci ci nechcel povedat 75 D

sashea

Nela111
Ahoj ja mam nagori 360 gule 57kg,166cm a obvod 70.. tiez som uvazovala nad 390 ale nakoniec 360 a som rada lebo sa mi zdaju uz aj tak velke:) ale zvykam si heh..