Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Mata125 assaabloy
JA som mala tiez sono hned.. mam pocit ze ti to urobi a hned vytlaci..ako ultrazvuk.. tak drzim palce nech je vsetkk v poriadku a kedy mas ten termin?

Juuuj seklo ta? To musi byt dost neprijemne.. davaj si pozor nech si neublizis.. boze mne sa uz tak dobre spavalo a teraz posledne tri dni sa budim zas 4krat a taka strasna bolest v chrbte.. jak keby bol uplne stuhnuty.. neviem co sa deje:(

Michala1212
Mne doktor po vybrati stehov povedal ze len kremom 2krat denne, v utorok idem na kontrolu tak mi mozno uz odporuci aj dake naplaste, pocula som o nejakych gelovych ale vobec neviem co to je

assaabloy

mata125
dakujem :) kedy vlastne planujes operaciu? ja som mala sono hotove v jeden den. velmi to surilo a vlastne bolo den pred operaciou. drzim palce :)